4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
sugestie legata de membrii forumului

Conectare

Mi-am uitat parola


sugestie legata de membrii forumului R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


sugestie legata de membrii forumului 555015_476819839039988_1523718949_n
sugestie legata de membrii forumului Befunk11



tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
sugerez ca toate topicurile in afara de regulament sa nu mai fie vizibile celor care nu sunt inregistrati si autentificati, pentru ca mereu vad mai multi vizitatori online decat membrii inregistrati...

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Da poate sunt multii useri banti care pot vedea subiectele .. Nar fii o idee rea

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Sa stiti ca e o idee buna intr-un fel..dar in alt fel poate "nu le arde" sa se inregistreze si ies de pe forum.

Maw

Maw
MODERATOR
Sunt de acord Nu Eu daca vreau ceva si nu pot , pe un forum ma inregistrez , asa am facut si cand am venit aici Nu

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
Mr.Kazz a scris:Sa stiti ca e o idee buna intr-un fel..dar in alt fel poate "nu le arde" sa se inregistreze si ies de pe forum.
poate nu le arde, dar daca chiar vor sa vada ceva o sa se inregistreze :) sau ar fi o idee buna sa poata sa vada titlurile topicurilor dar nu si mesajele din ele, astfel incat daca ii intereseaza un titlu vor fi nevoiti sa se inregistreze

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Daca facem in acest mod nu vom mai fi vizibil pe google. In plus nu au prea mult acces viziatorii. Nu pot vedea profilurile, vad decat imaginile si mesajele unele ! Semnaturile nu le pot vedea... si daca vor un link sau imagine trebuie sa se inregistreze !
Daca facem in acel mod sa nu mai fie vizibile nu mai erau nici vizitatori si nici membri. Adica unii chiar nu vor sa se inregistreze, poate ca intra doar sa ia o informatie si nu stau sa faca conturi !
Nu conteaza vizitatorii sau membrii, importanta este activitatea !

Maw

Maw
MODERATOR
Deci e mai bine asa .

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Deci da !
Topic Rezolvat !

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017