4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Sugestie legata de rank-uri

Conectare

Mi-am uitat parola


Sugestie legata de rank-uri R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Sugestie legata de rank-uri 555015_476819839039988_1523718949_n
Sugestie legata de rank-uri Befunk11



Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Propun sa se scrie intr-un topic cand se cauta noi moderatori,designeri,administratori, ziaristi... Deoarece vad ca toti asalteaza forumul de cerere rank... Sa se scrie intr-un topic ceva de genu: Se cauta noi admnistratori, se cauta noi moderatori,etc.

Multumesc! Sper sa intelegeti ce vreau sa spun!

Maw

Maw
MODERATOR
Sunt de acord , mai nou toti membrii vor rank. De ce ? Sa primeasca rank , iar apoi sa fie inactivi? Oricum eu am cerut moderator deabia cand eram nivel 7 ca membru...

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Sunt multi administratori moderadori dar inactivi normal ar trebui da le deie remove sunt de acord

Maw

Maw
MODERATOR
Am propus deja partea cu degradatul din staff, dar degeaba. Uite de exemplu , pe Teky nu l-am prins cam deloc pe forum (si eu stau cam mereu) ,si a postat cam numai pe la Parkour. Didz nu a mai intrat de pe 1 ianuarie. Dintre designeri si moderatori s-au facut degradari.

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
eu am facut o cerere moderator adica up dar nici acum nu mi sa bagat in seama de Didz Teky sa i vad ca da pro contra t/c ceva nu

Maw

Maw
MODERATOR
De asta propun sa fie degradati :) Pentru altii noi.

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017