4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Sugestie

Conectare

Mi-am uitat parola


Sugestie R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Sugestie 555015_476819839039988_1523718949_n
Sugestie Befunk11



Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Am si eu o sugestie (PROPUNERE) pentru voi useri cat si pentru comunitate :

Doresc sa se faca un radio eu ma ocup de totul pentru el dar vreau si eu sa comunicati si voi cu 1 euro sau cat puteti pentru hostarea lui.Daca se fa accepta aceasta sugestie voi cauta 3 4 DJ poate si mai multi fiindca eu nu o sa pot tine mereu ONLINE radioul..



Multumesc de intelegere!

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
nu-i rea ideea Nu mie-mi place Nu

Maw

Maw
MODERATOR
Din cate stiu eu avem un radio ..

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
care? unde e? Nu

Maw

Maw
MODERATOR
Aa..a scos portalul forumului , acolo era radio . Of doamne . Imi cer scuze :|

adryan94

adryan94
Membru mediu
Membru mediu
De ce nu faci un radio pe un site gratuit ?
Eu as putea sa va dau un site gratuit unde putem face un radio al forumului cu decicatii si tot ce ne trebuie ! Nu ar fi nevoie de niciun ban !

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Eu cred ca este mai bun un radio pe un site gratuit deoarece nu toti au bani!

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Atunci pe site gratuit;)

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Am creeat un radio, il puteti vedea aici : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , acum am sa adaug melodii si o sa dam si dedicatii in curand.

GuPo Photography

GuPo Photography
Membru nou
Membru nou
Eu propun astfel. Poate un radio sa NU inceapa singur de fiecare data sa cante? De ce?: Deoarece URASC orice site cu radio care se reda singur! Am boxele deschise de fiecare data iar atunci cand intru pe respectivul forum, incepe muzica! Poate dorm si parintii mei si pana inchid boxele, incepe muzica sa cante iar ei se trezesc. Si inca ceva, este cam ciudat sa ascultam muzica la un radio pe forum. Daca ar fi a altcuiva care sa ne plateasca as fi de acord dar daca nu de ce sa fie obligat fortat fiecare ce intra pe forum sa asculte? Poate si pe youtube sau pe kiss fm respectiv cei place sa asculte. SUNTETI DE ACORD?

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
GuPo Photography a scris:Eu propun astfel. Poate un radio sa NU inceapa singur de fiecare data sa cante? De ce?: Deoarece URASC orice site cu radio care se reda singur! Am boxele deschise de fiecare data iar atunci cand intru pe respectivul forum, incepe muzica! Poate dorm si parintii mei si pana inchid boxele, incepe muzica sa cante iar ei se trezesc. Si inca ceva, este cam ciudat sa ascultam muzica la un radio pe forum. Daca ar fi a altcuiva care sa ne plateasca as fi de acord dar daca nu de ce sa fie obligat fortat fiecare ce intra pe forum sa asculte? Poate si pe youtube sau pe kiss fm respectiv cei place sa asculte. SUNTETI DE ACORD?

Nici mie nu imi place chestia asta..ma dar ai sugestii bune nu gluma Sugestie 435961

GuPo Photography

GuPo Photography
Membru nou
Membru nou
Mr.Kazz a scris:
GuPo Photography a scris:Eu propun astfel. Poate un radio sa NU inceapa singur de fiecare data sa cante? De ce?: Deoarece URASC orice site cu radio care se reda singur! Am boxele deschise de fiecare data iar atunci cand intru pe respectivul forum, incepe muzica! Poate dorm si parintii mei si pana inchid boxele, incepe muzica sa cante iar ei se trezesc. Si inca ceva, este cam ciudat sa ascultam muzica la un radio pe forum. Daca ar fi a altcuiva care sa ne plateasca as fi de acord dar daca nu de ce sa fie obligat fortat fiecare ce intra pe forum sa asculte? Poate si pe youtube sau pe kiss fm respectiv cei place sa asculte. SUNTETI DE ACORD?

Nici mie nu imi place chestia asta..ma dar ai sugestii bune nu gluma Sugestie 435961
Multumesc. Datorita gandirii inainte de a posta fiecare raspuns.

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Copile sugestia asta trebuia in alt TOPIC facut de tine si acol ne spuneam parerea..

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Vk|Killer a scris:Copile sugestia asta trebuia in alt TOPIC facut de tine si acol ne spuneam parerea..

El nu a facut o sugestie,si-a dat cu parerea.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
killer nu mai fi asa rau ca si pe mine ma enerveaza uneori cand incepe sa cante fara sa vreau si ascult altceva cum ar fi kissfm sau bag rock de la calculator....

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
vreau si eu dj daca hostezi :)

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Exista deja un radio al comunitati cer sa se deie T/C..

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
Sugestie 4607
T.C . pentru evitare de spam si la cererea creatorului topicului.

Continut sponsorizat


Subiecte similare

-

» Sugestie New*
» Sugestie
» sugestie..
» Sugestie!
» Sugestie

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017