4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Sugestie marimea forumului

Conectare

Mi-am uitat parola


Sugestie marimea forumului R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Sugestie marimea forumului 555015_476819839039988_1523718949_n
Sugestie marimea forumului Befunk11



Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Forumul este kilometric sincer. Are subforumuri gen SUGESTII si mai jos ADMINISTRARE si tot asa, nu crezi ca ai putea face un subforum care sa le cuprinda pe toate? Cred ca pentru sugestii ajunge un topic in care toata lumea sa posteze. Si mai sunt cazuri. E prea labartat si obositor sa tot dau in sus si jos.
Daca voua va place, bravo , este doar o suestie care v'ar ajuta sa va mai aranjati putin.

Ide'Know

Ide'Know
Membru mediu
Membru mediu
Este o sugestie buna, dau up dar mi se pare ca forumul arata bine asa adica sunt multe sugestii si nu cred ca ar ajunge doar un topic ( mai ales ca nu prea ar fi usor de gasit ) spun asta pentru ca oameniilor nu le mai place sa caute, le place sa le fie la indemana. Cum s-ar spune sunt lenesi,

Lethal

Lethal
Membru mediu
Membru mediu
Sincer e usor deranjant sa tot dai in jos pana ajungi la subiect, iar eu nu cred ca ar trebui sa punem problema lenii aici. De ce sa te complici cand poate sa iti fie mai usor?
Eu spre exemplu postez destul de repede si e destul de enervant la un moment dat, ma ameteste.

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
sunt multe sugestii si nu cred ca ar ajunge doar un topic

Fiecare topic are pagini, dupa numarul maxim de mesaje intr'un topic se creeaza automat un alt topic cu acelasi nume dar se adauga un 2 sau 3 dupa caz. Si nu ma refer numai la sugestii ci si la alte categorii si forumuri.
La sugestii topicurile raman gramada si nimeni nu le mai citeste si ce faci? Bravo ai cateva topicuri in plus. Asa la un singur topic vei vedea mereu activitate

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
ideea de a restrange forumul e foarte buna dar la sugestii nu e buna ideea deoarece unu pune o sugestie altu pune alta si tot asa si se amesteca si nu mai intelegem nimic si se amesteca toate mesajele intr-un singur topic

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Imi place optimismul tau care da de inteles ca ar veni 100 de membrii pe zi sa dea cate 3 sugestii de se amesteca, nu se amesteca, adminii au responsabilitatea sa verifice mereu astfel sunteti 3 admini pentru Dumnezeu nu cred ca va amestecati. O sa vina unu- doi pe zi sa va dea o sugestie la care aveti timp berechet sa raspundeti. Daca ar fi ceva mai profi nu ati mai avea sugestii. Faptul ca incercati sa copiati oarecum forumul de suport nu ajuta la nimic. Acolo este nevoie de fiecare topic pentru ca sunt probleme diferite cu raspunsuri diferite, aici pentru foecare problema este un raspuns, Da sau Nu

Ide'Know

Ide'Know
Membru mediu
Membru mediu
Vanilla Joy a scris:Imi place optimismul tau care da de inteles ca ar veni 100 de membrii pe zi sa dea cate 3 sugestii de se amesteca, nu se amesteca, adminii au responsabilitatea sa verifice mereu astfel sunteti 3 admini pentru Dumnezeu nu cred ca va amestecati. O sa vina unu- doi pe zi sa va dea o sugestie la care aveti timp berechet sa raspundeti. Daca ar fi ceva mai profi nu ati mai avea sugestii. Faptul ca incercati sa copiati oarecum forumul de suport nu ajuta la nimic. Acolo este nevoie de fiecare topic pentru ca sunt probleme diferite cu raspunsuri diferite, aici pentru foecare problema este un raspuns, Da sau Nu

Pai putea sa scoata sugestile dar acum ce mai propuneai... adica cred ca a vrut sa faca forumul pe placul tuturor si sa ii ajute in problemele lor, am propus si eu sa scoata anumite categorii care sa nu mai faca referire la "forumul de suport" ceea ce sper sa se intample ! Adica Nustiu ar cam fi cazul sa scoata Sectiunea de revizuire, Support forumul tau si bineinteles Gallery forum mai ales pentru faptul ca ocupa spatiu de pomana !
Sugestiile nu au fost facute doar pentru aspect etc...

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Tu propui sa fie scoase eu propun sa fie mutate adica dau un exemplu cum am pe forumul meu: Site Talk si acolo intra: Reguli, sugestii, nelamuriri, schimbare nick s.a. dar ca topicuri nu ca SUBFORUMURI adica acea subcategorie dintr'o categorie. Intelegi ce vreau sa spun?

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
nu vor fi sterse ci mutate

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
S-a mai discutat problema intr-un alt topic : -> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Vedeti acolo !
Topic inchis

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017