4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Scoaterea unor categorii ! - Pagina 2

Conectare

Mi-am uitat parola


Scoaterea unor categorii ! - Pagina 2 R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Scoaterea unor categorii ! - Pagina 2 555015_476819839039988_1523718949_n
Scoaterea unor categorii ! - Pagina 2 Befunk11




Ide'Know

Ide'Know
Membru mediu
Membru mediu
Rezumarea primului mesaj :

Cred ca forumul este cam maricel si nu se prea posteaza in toate categoriile, posibil pana acum s-a postat dar acum nu prea am vazut activitate. La ce categorii ma refer sunt :

Sectiunea de revizuire
Galerry Forum

( cred ca ar mai fi cateva dar ar fi bine sa fie scoase acestea, dupa parerea mea :) )
Vote !!!

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Vnilla nu mai fa off topic sau iti dau o abatere intrebarile se pun la suport!!!

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Gata, gata am vazut ca sunt doua topicuri deschise care nu prezinta decat un subiect, acela de-a organiza forumul mai bine. Am inteles asa ca am pus in aplicare ce ati propus pe aici. Daca va uitati acum pe forum am adaugat fiecare forum la o categorie careia i se potriveste, o sa vedeti ca am sa fac tot posibilul sa fie asa cum va doriti. Apropo nustiu ori in acest topic ori in anteriorul am vazut discutia cu sugestiile, adica sa le scoatem, ceva gen "forum profi" dar eu vreau sa fie pe placul tuturor asa ca eu astept cu mare drag sugestiile dvs.
Imi place ca vati spus sugestiile de aceea am luat si masurile de rigoare. Inchid acest topic pentru a nu se face spam.
Sper ca sunteti multumiti cum am aranjat acum !

Continut sponsorizat


Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017