4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Scoaterea unor categorii !

Conectare

Mi-am uitat parola


Scoaterea unor categorii ! R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Scoaterea unor categorii ! 555015_476819839039988_1523718949_n
Scoaterea unor categorii ! Befunk11



Ide'Know

Ide'Know
Membru mediu
Membru mediu
Cred ca forumul este cam maricel si nu se prea posteaza in toate categoriile, posibil pana acum s-a postat dar acum nu prea am vazut activitate. La ce categorii ma refer sunt :

Sectiunea de revizuire
Galerry Forum

( cred ca ar mai fi cateva dar ar fi bine sa fie scoase acestea, dupa parerea mea :) )
Vote !!!

Lethal

Lethal
Membru mediu
Membru mediu
Sunt de acord cu Galerry Forum sia s mai adauga Cadouri (poti face un simplu topic pentru asta).

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Imi aminteste de vremurile de cand aveam 13 ani si am facut primul meu forum, era exact asa, multe categorii fara rost cand le puteam baga pe toate undeva (nu la gramada normal, dupa tema)

Ide'Know

Ide'Know
Membru mediu
Membru mediu
Vanilla Joy a scris:Imi aminteste de vremurile de cand aveam 13 ani si am facut primul meu forum, era exact asa, multe categorii fara rost cand le puteam baga pe toate undeva (nu la gramada normal, dupa tema)

Acum na... lumea se schimba vremurile se schimba. Forumul este vechi ( cred ca are peste un an si acum ceva timp asa se faceau ). Sa speram ca se vor lua masuri pentru asta :)

Lethal

Lethal
Membru mediu
Membru mediu
Imi aminteste de vremurile de cand aveam 13 ani si am facut primul meu forum, era exact asa, multe categorii fara rost cand le puteam baga pe toate undeva (nu la gramada normal, dupa tema)

Gen 'Numarul de la pantof?'
Da, stiu.
Cred ca forumul ar trebui putin oganizat, asta e unul ditnre minusurile lui.

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Lethal, asta ziceam si eu la celalalt topic cu sugestia mea, si topicul asta e cam la fel

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Scoaterea unor categorii ! 3573712396 eu sunt contra deoarece este mai aanjat forumul pe fiecare categorie si nu stiu din ce motiv activitatea a scazut un pic...dar poate isi revine astept parerea lui mihai

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Si o sa scada, nici eu nu mai stau mult pe aici, momentan am netul prin modem si forumul se incarca mai greu cu toate subforumurile alea. Nu vad de ce ai fi contra? Si cum sa fie aranjat? Tu ai aruncat un ochi pe forum? Asa cu incetinitorul ca te apuca seara pana ajungi jos, daca nu ar trebui sa te uiti sa vezi ca te pierzi pe el si astfel lumea va pleca.

Bafta cu el

Lethal

Lethal
Membru mediu
Membru mediu
Eu cred ca motivul scaderii activitatii este acela ca nu ati venit cu lucruri noi.
In ceea ce priveste categoriile inca imi sustin parerea.

Ide'Know

Ide'Know
Membru mediu
Membru mediu
Vanilla Joy nu poti spune asta pentru ca sunt forumuri care au categorii si subforumuri mai mari si sunt mii de membrii online care posteaza etc... Sper ex Softpedi ( nu vreau sa fac reclama ) este un forum extraordinar de mare si care are sute de forumuri :) daca si in acesta te pierzi inseamna ca in acela nu te mai gasesti :)



Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
oke nu e forumu meu si nu pot lua decizii de unul singur e forumu lui Mihai am sa ma consult cu el si vad ce zice Nu si pe mine ma enerveaza ca trebuie sa dau mult pana jos

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
FeriSs stiu ce spui si e enervant sa vezi asa ceva. Dar sa fim sinceri acum, cu totii vrem o reorganizare pentru ca ar fi mai bine.

Ide'Know

Ide'Know
Membru mediu
Membru mediu
Da, asta am spus si eu ca trebuie oricum o organizare dar nu prea ai pus bine problema : "nici eu nu mai stau mult pe aici" pentru ca si Mr.Tatyku™ are dreptate, forumul "o ia" in jos mai ales pentru ca nu prea sunt membrii activi. Daca noi sa zicem am avea o implicare mare asupra forumului probabil altii ne vor lua ca pe un exemplu.

Lethal

Lethal
Membru mediu
Membru mediu
FeriSs, nu e resposnabilitatea noastra sa ridicam forumul (ai pus problema ca si cum eu, direct (aici ea), as fi vinovata de faptul ca forumul nu mai e activ.

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Da mey dar cum sa te implici daca nu iti vine pofta tocmai din anumite probleme cum ar fi asta? Si ce am spus e un model personal de a ma exprima ca nu imi place. Intelegi? Asta poate au spus multi (pentru ei nu neaparat in scris aici)
Ideea e ca daca nu iei in calcul sugestiile membrilor atunci de ce mai ti un astfel de subiect? Ca iti place sau nu trebuie sa ajungem cumva la comun acord astfel sa fie multumite ambele tabere, daca vrei ca membrii sa nu iti plece. Daca tu imi vi mie si imi spui CONTRA atunci ce sa mai caut eu aici?



Ultima editare efectuata de catre Vanilla Joy in Sam Noi 19, 2011 5:12 am, editata de 1 ori

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
eu nu am vrut sa zic de voi ca nimeni nu e responsabil pentru scaderea activitatii forumului si sincer ar fi oleaca mai restrans dar nu sa eliminam cum ar fi galery forum sa fie inclus in creatii si cadourile la fel

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Eu am fost de acord cu mutarea subiectelor astfel incat forumul sa fie mai scut, eliminarea ar duce la pierderea mesajelor s.a.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
pai acum vezi de ce am fost eu contra la eliminare? si sectiunea de revizuire sa fie inclus in suport

Lethal

Lethal
Membru mediu
Membru mediu
Si eu ma refeream tot la mutarea topicurilor in alte categorii. Nu ar fi in favoarea voastra sa stergeti totul.

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Draga, tu ai citit ce am vorbit noi mai sus, trebuia sa treci si la cealalta categorie de sugestii unde am specificat clar, puteai spune aici Contra pentru eliminare si altceva pentru modificare sau orice dar sa evidentiezi ca altfel ne pui pe toti pe capul vostru =]]]]]

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
pe cand sugestia data de lethal o fost de eliminare "scoase acestea"

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
EU totusi nu inteleg ce tema are forumul asta? Poate ma lamureste careva, este de Design cu PHotoshop sau avem si gastronimie si metin si mai stiu eu ce? Si inca o papalisca xD

Lethal

Lethal
Membru mediu
Membru mediu
Mr.Tatyku™ a scris:pe cand sugestia data de lethal o fost de eliminare "scoase acestea"
N-am avut intentia, m-am exprimat gresit, sorry. Credeam ca se intelege de la sine.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
pai data viitoare exprimate mai correct spune mai restrans nu scoate ca asta ar insemna sa avem mai putine mesaje si eu sau Mihai si altii nu dorim asa ceva...

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Totusi nu m'a lamurit nimeni pe ce tema se bazeaza forumul?

Continut sponsorizat


Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017