4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Signaturedesign.ro Concurs kent 2013 introdu codul

Conectare

Mi-am uitat parola


Signaturedesign.ro Concurs kent 2013 introdu codul R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Signaturedesign.ro Concurs kent 2013 introdu codul 555015_476819839039988_1523718949_n
Signaturedesign.ro Concurs kent 2013 introdu codul Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
STOCUL ESTE TERMINAT !
NU SE MAI POT TRIMITE CODURI.
Plouă cu promoții în curtea celor de la Kent. www.signaturedesign.ro este ultima găselniță pentru campania din 2013. Fiecare pachet participant la promoție va avea mesajul SignatureDesign.ro scris pe banda de desigilare. Dacă îl vezi înseamnă că are un cod unic format din 9 sau 6 caractere în funcție de tipul pachetului.
Participarea la concurs este finalizată atunci când te înregistrezi pe www.signaturedesign.ro și introduci acel cod.
Se câștigă premii garantate:
- brichetă Signature Edition la 5 coduri introduse corect
- special boxy Signature Edition la 10 coduri introduse corect
- scrumieră la 20 coduri introduse corect
La sfârșitul concursului, prin tragere la sorți, va fi desemnat câștigătorului marelui premiu, un Macbook Pro Retina Display.
Tragerea la sorți va avea loc pe 28 mai 2013.
Durata promoției: 4 martie - 26 mai 2013.

"Accesoriile Signature Edition au fost foarte apreciate si s-au rezervat in totalitate! In conformitate cu Regulamentul Oficial, Campania Signature Design s-a desfasurat in limita stocurilor de premii disponibile.

Iti multumim pentru ca esti alaturi de noi! Speram sa te surprindem cu produse si experiente deosebite si de acum incolo!"



Ultima editare efectuata de catre Admin in Mier Apr 24, 2013 10:44 pm, editata de 2 ori

Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
Bun concursul... pentru cei ce fumeaza, am si eu o bricheta si o tabachera, bafta vad ca scad din ce in ce mai mult... Nu

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Ooo iauzi n'ai stres, acum astept si eu sa primesc o tabachera ! Au tot scazut vad si pe site maxim o saptamana mai tine concursul

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017