4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Haos la şcoală: trei elevi filmaţi când fac sex cu o colegă, pe o bancă în clasă

Conectare

Mi-am uitat parola


Haos la şcoală: trei elevi filmaţi când fac sex cu o colegă, pe o bancă în clasă  R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Haos la şcoală: trei elevi filmaţi când fac sex cu o colegă, pe o bancă în clasă  555015_476819839039988_1523718949_n
Haos la şcoală: trei elevi filmaţi când fac sex cu o colegă, pe o bancă în clasă  Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
VIDEO 18+
Haos la şcoală: trei elevi filmaţi când fac sex cu o colegă, pe o bancă în clasă  5

După eleva care şi-a umilit colega, obligând-o să-i pupe picioarele, şi bătaia dintre două fete în curtea şcolii, un nou video stârneşte rumoare pe Internet.


Este vorba de cel puţin trei băieţi, elevi de liceu, care s-au filmat în timpul unei partide de sex în sala de clasă. Parteneră de distracţie este, cel mai probail, o colegă care se "ocupă" de ei ca o profesionistă.

Unul dintre băieţi a filmat toată scena, dar la un moment dat şi el a făcut sex cu fata.

Filmarea de câteva minute, realizată cu telefonul mobil, este destul de slabă calitativ, dar elocventă pentru stadiul în care au ajuns şcolile de pretutindeni.

Mai jos puteţi vedea un fragment de câteva secunde cu partida de amor din clasă, cu ce conţine cele mai "cuminţi" cadre.


Adre


Membru cunoscator
Membru cunoscator
Wtf:|

In ce hal au ajuns si unele :|
Trist....

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Adda a scris:Wtf:|

In ce hal au ajuns si unele :|
Trist....

Trist dar adevarat... sunt cu gramada :|

Aron

Aron
MODERATOR
Ma gandesc, peste cativa ani .... oare ce o sa se mai intample daca acum si-o trag prin clasa ?... :|

Adre


Membru cunoscator
Membru cunoscator
Laur a scris:
Adda a scris:Wtf:|

In ce hal au ajuns si unele :|
Trist....

Trist dar adevarat... sunt cu gramada :|



Mdaaa...Le'as da foc :|

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Dale, cine te opreste ?Nu

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Doamne fereste astea-s c***e mai nou toate fetele vor sex si numai dupa asta umbla si chiar in sala de clasa ce minte pot sa au pe astia eu i-as tortura

Wassup

Wassup
Membru mediu
Membru mediu
Maine o sa`mi iau pistol,pe curve sa le omor.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Wassup a scris:Maine o sa`mi iau pistol,pe curve sa le omor.

hi hi tare asta Nu asa sa faci Nu

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017