4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
In clasa

Conectare

Mi-am uitat parola


In clasa R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


In clasa 555015_476819839039988_1523718949_n
In clasa Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Incepe ora de mate il scate pe Luky la tapla si ii spune sa calculeze 1+1,iar Luky sta si se uita ca nu stie sa faca problema si vine Teky cu scaunul in brate ii da un pumn lui Luky si incearca sa rezolve el problema pune scaunul jos ia un cur de loc si se uita la problema ca nici el nu stie sa o faca ,dar vine .....(aici continuti voi)

+stw.second

+stw.second
Membru nou
Membru nou
.....`un inspector si ii spune profei ca n`a mai vazut clasa cu copii asa de prosti si ca de maine nu va mai fi profesoara.Totii copii au inceput sa se distreze si sa faca party.

Vizitato

Anonymous
Vizitator
Si in mijlocu party in clasa vine directoru si le spune la copii.....(continuati voi Nu )

lukyan

lukyan
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Directorul Spune la Copii
Voi inchide party.... 2 minute sa ma schimb si eu de petrecere ... Continuati voi

Vizitato

Anonymous
Vizitator
Sa schimbat directoru pentru party vine sa danseze sa se distreze si Luky merge sai dea un pum sa adoarma dar directoru nu a adormit si i face scandal lui luky si teky se enerveaza si merge si i da cu scaunu in cap pica pe jos intrun somn adanc si face teky la luky asa se face ba invata de la alti (continuati voi Nu )

Teky

Teky
Membru fidel
Membru fidel
Nedumerit, directorul se interesă de o tipă superbă ...

+stw.second

+stw.second
Membru nou
Membru nou
....`dar dupa afla ca ea este prostituata si o parasi.Petrecerea a continuat pana +stw le`a furat berea si sucurilè.

Vizitato

Anonymous
Vizitator
Dupaie Teky Mihai si luky merg la +stw sal bata sa recupereze berea si sucurile furate si iau si portofelu sa mai cumpere....

Teky

Teky
Membru fidel
Membru fidel
Dar , +stw nu era singur, era însoţit de doi gangsteri,mafioţi, dar şi de LoveDraw.Se năpustiră asupra lui Mihai,Luky şi Teky, dar Stw şi echipajul său nu reuşiră se îi biruiască!

lukyan

lukyan
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Atunci cand +stw sari la bataie cu mafioti lui luky scoate ak47 si le da cate un hs... (urmati voi Nu )

Vizitato

Anonymous
Vizitator
Dupaia dupa ce se termina bataia vine politia in scoala si da de noi si ne aliniem si o scoatem afara din scoala....(continuati voi)

lukyan

lukyan
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Si eu cum sunt eu (smecher) le`am dat cate un shut in bot si au plecat fugutza la mamica sa zica mo batut bestia-neagra (luky) :(( mamai Nu) randul vostru

Vizitato

Anonymous
Vizitator
Si Atunci apare Neinfricatul Teky Si zice " luky mai lasa`mi si mie pe curcanu ala mai umflat sai dau si eu vro doua " (Continuati voi Nu) )

SaGeAtAnEaGrA


Membru nou
Membru nou
si atunci luky i spune lui teky:lasa ca mai e mai sant cativa mafioti pe hol dela care sa luam,relaxeazate Sleep (continuati voi)

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017