4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
SEXUL care nu-ti da voie sa ai ORGASM revolutioneaza viata CUPLURILOR.

Conectare

Mi-am uitat parola


SEXUL care nu-ti da voie sa ai ORGASM revolutioneaza viata CUPLURILOR.  R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


SEXUL care nu-ti da voie sa ai ORGASM revolutioneaza viata CUPLURILOR.  555015_476819839039988_1523718949_n
SEXUL care nu-ti da voie sa ai ORGASM revolutioneaza viata CUPLURILOR.  Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
O noua practica sexuala castiga din ce in ce mai multi adepti in randul cuplurilor dornice sa inoveze si sa isi imbunatateasca relatia.
SEXUL care nu-ti da voie sa ai ORGASM revolutioneaza viata CUPLURILOR.  01_cum-sa-mimezi-orgasmul-pas-cu-pas-video_07aa71f936

Acest nou tip de sex se numeste karezza si cea mai importanta caracteristica este faptul ca nu implica atingerea orgasmului.

"Karezza" vine din cuvantul italian "carezza", care inseamna "mangaiere" si defineste o forma de a face dragoste "blanda, plina de afectiune, in care orgasmul nu doar ca nu este scopul, ci pe care, la modul ideal, nici un partener nu il atinge", explica Marnia, una dintre promotorii acestui curent pe site-ul reuniting.info, citat de perfecte.ro.

Karezza indeamna, asadar, partenerii sa puna mai mult accent pe conexiunea spirituala existenta intre ei.

"Nici eu si nici sotia mea nu am mai avut un orgasm de 8 ani si relatia noastra n-a fost niciodata mai buna. Ea se simte acum ca un partener egal in timpul sexului zilnic. Iar relatia noastra e din nou vie, cu sex grozav si sentimente grozave. Placerea atinge un alt nivel. Urmaresti senzatia din corpul tau, nu stimularea", povesteste un barbat de 56 de ani care a inceput sa practice karezza acum 14 ani.

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017