4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Viata e natura !

Conectare

Mi-am uitat parola


Viata e natura ! R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Viata e natura ! 555015_476819839039988_1523718949_n
Viata e natura ! Befunk11



Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
M-am gandit sa deschis un topic cu natura mai am cateva pe care am sa le postez pe acest forum minunat numit World Dezign. M-am inspirat din acest forum si m-am gandit sa fac un topic al meu in care sa imi postez tot ce vreau nu?Nu
Acum nu stiu daca este interzis sau nu sa postez mai multe topicuri dar imi puteti spune voi
Acum sa vorbim despre subiect
Am pus acest titlu deoarece m-am gandit intr-o zi la natura si ce ne ofera ia, iata ca natura ofera minuni nedezvaluite iar daca o suparam cum fac oamenii de rand o poluam etc. natura se pare ca se razbuna. Am vrut sa ma leg si de acele catastrife din Japonia, ma rog daca natura nu ar fi nici viata n-ar mai fi aceasta zicala mi-a venit pe moment nu stiu daca imi apartine sau nu dar este important oricum ca natura este ceea care ne daruieste tot ganditiva numai pentru cateva momente ce sar intampla daca nu ar mai fi natura . Nici univers nu ar mai fi, apa, plante, vietati, pomii si multe altele. Cred ca ar fi mai bine sa gasim niste metode mai bune de a ne face nevoile nu ma refer la cele omenesti Nu ma refer la constructii de case, incalzire, electricitate etc.. dupa cum stiti multi oameni inca mai folosesc lemne pentru foc, taie copacii desi nu se mai gandesc sa mai planteze altii ganditiva de exemplu la un copac ca la un om
Am vrut sa ma exprim si sper ca o sa intelegeti. Lasati si voi raspunsuri daca am dreptate.
Textul imi aprtine :P

Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
Cateva imagini poate var ajuta sa intelegeti
Viata e natura ! Minunile-naturii-10-6

Viata e natura ! Apus-urban-0-6
Natura este calma
Acum sa vedem daca se infurie ce se intampla:

Viata e natura ! Dezastre-inside

Viata e natura ! Dezastru_natural

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Foarte frumos ai descris, vad ca ai spus cu cuvintele tale asta este si ideea
Nota 20 bravo Nu

IceBaby

IceBaby
Membru mediu
Membru mediu
Te-ai exprimat foarte frumos felictarile mele

Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
Multumesc, ati vazut ce se intampla cu stratul pamantului care incepe sa se "gaureasca" ajunganda radiatiile soarelui la noi...
Din ce cauza? Normal ca din ceea a poluarii. De aceea este bine sa avem grija de natura cat si de planeta pentru a ne fi noua mult mai bine

IceBaby

IceBaby
Membru mediu
Membru mediu
Da am vazut ce se intampla se pare ca nu se iau masuri dupa cum am mai spus o sa ajungem acum fara tara iar mai tarziu fara planeta. ...

Andrw.

Andrw.
Membru fidel
Membru fidel
Mereu vad ce se intampla mor oameni unu se inseala Nu etc.. vedeti la stiri PROTV

Maw

Maw
MODERATOR
Foarte dragut Juvenille:)

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Juvenille sa sti ca ai mare dreptate Nu

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
juvenille ai foarte mare dreptate ai scris aici un adevar :P imi place cum ai scris si frumoasa exprimare foarte bine se vede ca citesti carti si e foarte bine sa o tii tot asa

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017