4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Viol cu semne de intrebare la Pitesti.

Conectare

Mi-am uitat parola


Viol cu semne de intrebare la Pitesti.  R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Viol cu semne de intrebare la Pitesti.  555015_476819839039988_1523718949_n
Viol cu semne de intrebare la Pitesti.  Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Viol cu semne de intrebare la Pitesti.  60210443

O fata Pitesti isi acuza un cunoscut de viol, dupa ce, spune ea, tanarul ar fi abuzat-o fara mila in apartamentul lui. Ar fi urcat de bunavoie, recunoaste fata, dar barbatul ar fi tabarat asupra ei. Doar din dragoste, sustine el.
Ads by INTERNET PROTV


Fata locuieste in Pitesti si a vrut sa mearga la parintii ei, in comuna Micesti, la circa 15 kilometri de oras. S-a intalnit cu un tanar de 25 de ani, care i-a propus s-o insoteasca.

Baiatul i-a spus fetei ca trebuie sa treaca mai intai pe la el, sa ia un bagaj. Cum il cunostea de o vreme si avea incredere in el , fata n-a banuit nimic rau. Abia cand s-au vazut in casa a tabarat pe ea si a violat-o.

Varianta barbatului este insa alta. Recunoaste ca a intretinut relatii intime cu tanara, dat a fost dragoste curata, spune el.

Politistii au declansat cercetarile, insa au dubii serioase in ceea ce-o priveste pe asa zisa victima. Odata ajunsa la medicul legist, fata a refuzat prelevarea de probe care sa dovedeasca o eventuala agresiune.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Nu doamne ce oameni care mai de care vor sa se intreaca in prostie

Maw

Maw
MODERATOR
Hmmm...din Pitesti :O ce ciudat :-? multe fac asa ca sa scape , insa eu cred varianta lui. Nu stiu sa dau multe explicatii de ce .

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Nu eu nu cred in varianta lui... deoarece cand iubesti acea persoana nu o obligi sa faca sex cu tn...

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017