4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Cel mai prost drum din istorie ! Pitesti - C-Lung

Conectare

Mi-am uitat parola


Cel mai prost drum din istorie ! Pitesti - C-Lung R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Cel mai prost drum din istorie ! Pitesti - C-Lung 555015_476819839039988_1523718949_n
Cel mai prost drum din istorie ! Pitesti - C-Lung Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Salut, sunt din arges. Mai exact pe undeva pe langa pitesti si pot spune ca sunt nemultumit de drumul Pitesti - C-Lung adica ... nu vorbesc prostii am sa va arat si imagini, care o sa dovedeasca faptul ca drumul este un dezastru, de parca ar fi trecut tancuri. Parca este un front din care se arunca grenade... Adica de cate ori vreau sa ma duc la tara nu prea pot. De ce ? Pai uitativa... cum sa poti merge cu masina prin astfel de drum:
Cel mai prost drum din istorie ! Pitesti - C-Lung Gropi Cel mai prost drum din istorie ! Pitesti - C-Lung 425458_252119541531973_100002017885822_559207_1914891630_n
Acum sa fim seriosi mai bine se merge pe un drum de tara... decat pe un drum national ca acesta, ar trebui turnata o fasie intreaga de la Pitesti la C-Lung, si sa nu uitam ca pe acolo trec zi de zi autobuze pline cu muncitorii de la Dacia...

Oare se va face ceva ?

SA NU UITAM CA NU ESTE DOAR O GROAPA ASA... SUNT SUTE ! Practic nu ai cum sa le ocolesti, cel mai probabil sa iti cumperi un elicopter

Maw

Maw
MODERATOR
Mda, nu prea am mai calatorit sa vad , dar spunea si la stiri ca si prin Bucuresti dunt drumuri distruse , dar observ ca e mai rau la noi.

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Chiar ca e cel mai prost drum... tin minte ca am dat intr-o groapa deasta de a ramas masina in pana..

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Da.. pai in Romania orice e posbil Nu Misto gaurile nam ce spune

Maw

Maw
MODERATOR
Tocmai la noi X(

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Ma intreb cu bicicleta cum se merge pe acolo? Nu

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Sincer... Foarte prost... mergi prost si pe jos singura solutie sa ne cumparam elicoptere Nu

Maw

Maw
MODERATOR
Nu Pacat ..se alege praful de tot.

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
si in bucuresti sunt distruse raaau.. doamne acum vreo saptamana am fost la bucuresti sa o vad pe sormea ca avea meci si nuj pe unde naiba am trecut era o balta mare de nu se vedeau gropile din ea, bine ca aveam masina in fata si rau ca ala nu stia si cand s-o dus cu viteza creca si-o rupt roata Nu cel putin 30 de centimetri avea groapa aia.. si nu era singura.. nu aveai pe unde sa treci prin balta aia ca peste tot erau gropi de-ti pierdeai roata.. dar sa vezi la intoarcere cand erau vreo 2 tiruri in fata Nu)) a luat aceeasi groapa cu toate rotile Nu distrusa romania asta vere

Maw

Maw
MODERATOR
Mda..daca acum e rau si nu se ocupa nimeni de ea , dar peste 5-6 ani cred ca dispare Romania sau o sa fie groapa lumii.

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Cica se repara drumurile anul asta :)

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Cika... asa ziceam si eu Nu

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Pff..eu sunt din Topoloveni,aproape de Pitesti si am mers de multe ori pe colo ca sa ajung in Campulung,cand am vandut masina.
Erau niste gropi de nu mai puteam de rau Nu

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Asa e Nu Nu poti trece nici cu bicicleta pe acolo Nu
Poate o sa imi cumpar un tank ceva sa pot trece Nu

Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
Da, asa este. Acum sar putea sa il faca ca vine pe 4 benzi si vin si benzile acelea de la Uzina Dacia :P deci sa speram ca o sa se faca si nu o sa se mai strice de curand

Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
Gataaa, acum l-au facut deci nu mai putem vorbi :0
Cu toate ca au trecut aniiii

Aron

Aron
MODERATOR
Bine ca l-au reparat
Oare cat o sa tina ?

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Daa ce o sa le faca cu muncitori din romania care unu lucreaza si restu stau pe langa el e clara treaba...

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017