4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Ce parere aveti despre gta v ?

Conectare

Mi-am uitat parola


Ce parere aveti despre gta v ? R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Ce parere aveti despre gta v ? 555015_476819839039988_1523718949_n
Ce parere aveti despre gta v ? Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Ce parere aveti despre noul joc lansat de rockstarGames ? Nu Mie mi se pare unul din cele mai tari jocuri din cate exista... adica faci misiuni, este cu totul si cu totul diferit de alte jocuri, ai senzatia ca esti in realitate acolo, orele parca jboara cand te joci !


Acum sa dam un anunt de pe situl oficial :
Grand Theft Auto V Anunt Oficial
"Suntem foarte mândri să anunţăm oficial ca Grand Theft Auto V este în plină dezvoltare.
Dezvoltat de serie creatorul Rockstar North, Grand Theft Auto V, se îndreaptă spre oraşul de Los Santos şi dealurile din jur, rurală şi plajele din joc cel mai mare şi cel mai ambiţios Rockstar a fost încă creat.
O direcţie nouă în îndrăzneţ open-world libertate, povestiri, misiune pe bază de joc multiplayer online, şi, Grand Theft Auto V, se concentrează pe urmărirea a dolarului atotputernic într-o re-imaginare, in prezent California de Sud. "

Si un trailer de la joc :

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
e belea pacat ca nu o sa-mi mearga si mie :(( ca e prea misto

Maw

Maw
MODERATOR
Nu l-am jucat dar in revista lever parea super , sau din ce am mai auzit eu. E mult mai realistic.

LetSmOke

LetSmOke
Membru nou
Membru nou
E frumos jocul , da cere sisteme de sistem prea marii.

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
LetSmOke a scris:E frumos jocul , da cere sisteme de sistem prea marii.

Da fratele meu dar merita adica asta e joc care il joci toata viatza... adica mi se pare o experienta zici ca'i real :) Iti dai seama daca ar fi fost in stare si romanii sa faca asa ceva... ce frumos ar fi fost... sa ne vedem tara si sa putem face ce vrea ! :)

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017