4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Ce parere aveti despre asa zisul sfarsitul lumi?

Conectare

Mi-am uitat parola


Ce parere aveti despre asa zisul sfarsitul lumi? R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Ce parere aveti despre asa zisul sfarsitul lumi? 555015_476819839039988_1523718949_n
Ce parere aveti despre asa zisul sfarsitul lumi? Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Ce parere aveti despre asa zisul sfarsit al lumii?
Va puteti referi si la film daca doriti chiar si despre prezicerea lui Nostradamus
Ce parere aveti despre asa zisul sfarsitul lumi? Images?q=tbn:ANd9GcSLQz1S-q_ERMQ8Y5V6B6rjK6SLGAeLmi4emBeu0SJiVos15pq_&t=1

vazorel

vazorel
Membru nou
Membru nou
Hmmm... Nu cred ca in 2012 va veni sfarsitul lumi...Nimeni nu stie .Deci? Dumnezeu e mare si sfarsitul va veni cand si El se va cobora din nou pe Pamant

Pantera

Pantera
Membru nou
Membru nou
Asa s-a zis mereu ca o sa vina sfarsitul lumii.Nu cred ca o sa vina sfarsitul lumii in 2012.Asa s-a zis si in 2002 parca si nu a fost nimic,doar o furtuna puternica.Toti se iau dupa prezicerile maiase.Prezicerile maiase sunt doar minciuni.Deci stati linistiti ca nu va veni sfarsitul lumii in 2012.

ReadLine

ReadLine
Membru nou
Membru nou
imeni nu stie... dar ne-a fost bagata prostia asta in cap cu 2012 sfarsitul lumii... :-@
multa lume crede... nu trebuie sa ii acuzam ca crede in as ceva... dar la momentul potrivit se v-a vedea adevarul ;) si isi vor da seama ca a fost doar o poveste facut de anumite povesti din trecut cu Nostradamus...
Nu cred asa ceva... e inposibil cat timp nimeni nu poate stii cand v-a fii sfarsitul lumii.. NIMENI !!!

Yonut

Yonut
Membru mediu
Membru mediu
foarte multi cred k in 2012 va veni sf lumii ceea ce nu este adevarat
daca tineti minte si in 2008 s-a zis ca va veni sfarsitul
si este o mare coincidenta in 2008 s-a zis k pe 21 decembrie va veni sfarsitul iar in 2012 tot la fel
deci eu nu cred
am vorbit cu foarte multi oameni inclusiv preoti si mi-au zis k nu este adevarat
sfarsitul o sa vina fiecaruia la o anumita varsta

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
unii cercetatori afirma ca cica este o planeta nibiru sau ,,Planeta zeilor"si cica acolo sunt extraterestii cititi si voi pe google cautati planeta nibiru!!!

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Miniciunii si minciunii numai Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul Lumii. Nu exista planete extraterestii, adica asta este opinia mea

Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
Da, nimeni nu sti toata lumea crede..
Dar ati vazut in Japonia ce se intampla...

Eduard

Eduard
Membru cunoscator
Membru cunoscator
eu nu cred ca v-a fii chair inainte de craciun sfarsitul lumii
dar in fine sa fie cum zic astia

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
in partea cu extraterestii ar fi deoarece universu se extinde la infinit si este imposibil ca noi sa fim singurele fiinte si sunt diferite dimensiuni unde putem fi noi dar opusi sau de astea dar cu sfarsitu lumii nu cred ca va fi in 2012 dar pun pariu ca daca va fi se v-a intampla ca in filmul 2012

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Mai Sasuke acum ai si tu o parere am si eu :P
Dar eu te-as contrazice pentru ca Isus Hristos a spus o vorba .
"Voi sunteti singurele fiinte de care Dumnezeu are grija ! "
Deci este imposibil sa fie alte planete pe care sa existe extraterestii asa cum spuneti voi. Acest nume vine la un regizor care a facut un film iar lumea acum crede ... Credeti nu? cine stie poate vin vre-o invazie Nu Nu

Nimeni niciodata nu va sti cat si pana unde este unviersul

Multe intrebari fara raspuns nu e asa?
Daca stai sa iti pui intrebari vei afla ca sunt mii !!

Teky

Teky
Membru fidel
Membru fidel
Eu unul nu cred in nimic nici in dumnezeu nici in svarsitul lumi. svarsitu lumi mele se poate intampla cand vreau eu ma arung de pe bloc si mia venit svarsitu lumi :)

Maw

Maw
MODERATOR
Nu prea cred , asa zicea ca si pe 11/11/2011 la ora 11:11 si 11 secunde vine "apocalipsa" a venit ajunge , a venit o caldura mare :| Nimic altceva.

Ide'Know

Ide'Know
Membru mediu
Membru mediu
Ca e doar o minciuna inevtata asa la misto Nu Ca sa iasa reating pentru emisiunile tv.. !

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017