4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Am o mare intrebare

Conectare

Mi-am uitat parola


Am o mare intrebare R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Am o mare intrebare 555015_476819839039988_1523718949_n
Am o mare intrebare Befunk11



Edyson

Edyson
Membru nou
Membru nou
Am defapt mai multe intrebari despre postul meu...Ei bine am lipsit cca. 1 saptamana si cand am intrat pe forum am vazut ca numai am rang-ul de designer..Tare...nu stiam ce se intampla, trebuia sa caut ca nebunu' detalii despre chestia asta...Pana la urma aflu ca sunt degradat, ca designerii nu se ocupa cu cererile..Ei bine, voi ati facut formularul ala la cereri design...Aveam dreptul sa resping anumite cereri prin raspuns sau fara...De exemplu o cerere unde la imagine/link scria new banner?Adica astea's detalii?In fine..M-a deranjat faptul ca nu am fost notificat de degradarea mea din staff...Pana la decizie eram in staff, deci era logic sa stiu si eu printr-un mesaj privat, nu sa cotrobai eu sa vad ce se vb. despre mine...Astaa e una...2..am facut un parteneriat intre blogul meu si acest forum...In ziua in care am aflat ca sunt degradat am postat un topic cu un articol destul de interesant, despre o escrocherie prin intermediul unui plic pe care l-am primit..Nu era o stire mondena sau alte porcarii pe care le copiati de pe alte bloguri, site-uri etc...Si ce primesc ca raspuns la topic..De la Laur cum ca e reclama, si daca mai fac inca una iau ban...Pardon!!!Am fost notificat eu de schimbarea parteneriatelor??Adica vrei sa spui ca toate celelalte minibannere ti-au platit in nici 2 zile bani??Wow!!!Pe langa asta dai dovada de nesimtire Laur pentru ca eu inca tineam minibanner-ul la mine pe blog, in timp ce tu nu!Ok, in fine...ai schimbat peste noapte regulile de parteneriate...dar cand dai un anunt nu sti sa il modelezi incat sa se inteleaga ceva...Cel putin in acel anunt nu spui ca cei existenti in pagina de parteneriat vor fi stersi sau nu..eu unul numai am minibanner-ul meu la tine, insa eu il aveam pe al tau!..Atat am avut de zis..stiu, mult de citit..dar dupa parerea mea, va bateti joc de membri :)

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Nu ai anuntat pe nimeni ca pleci si a fost o perioada cu degradari down grade .. Nustiu acum vorbeste cu laur daca vrea sa til deie inapoi

Edyson

Edyson
Membru nou
Membru nou
Scuza-ma, dar nu mi-a spus nimeni ca trebuie sa anunt daca plec...Adica mi se pare aiurea pentru o saptamana...Numai vreau postul inapoi, doar am zis ca cei care au facut asta nu au dat dovada de bun simt!Daca ei sunt obsedati de ale internetului, si stau zi si noapte pe forum, asta nu inseamna ca eu facand parte din staff sa fiu la fel...Mai am si alte trebui, prieteni chestii..Serios..e aiurea...Si pe langa asta am incercat sa scriu chestia asta acum 2 zile de pe telefon, pentru ca nu aveam cum sa intru la PC...Scrie daca poti...Desteptu' de Laur a dezactivat versiunea full...Incercam sa intru si eu pe forum, imi deschidea versiunea super clasica dar fara logari fara nimic, doar citeai topicurile si te minunai...Ar trebui sa se adapteze la noua tehnologie de smartphone-uri cu vizualizare pagina ca pe PC, nu clasica...E singuru' forum care are versiunea default...

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Edyson, nu-i nimic ca ai plecat, iti vei primi rangul de designer inapoi, asteapta sa vada laur postul tau...

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Da si eu sunt intru totul de acord cu el si eu cand am plecat 2 saptamani in vacanta unde scrie ca trebuie sa anunt?sa puna regula si atuncea am sa spun anunt dar as nu scrie nicaieri si mai ales lui Robetut el daca e copil de 10 ani si e obsedat de net si sta 24/24 e problema lui dar nu scrie nicaieri ca nu am voie sa lipsesc si eu de pe forum si imi mai face si mie topic ca sa ma degradeze dupa 2 zile ce bine mi-am luat adminu inapoi...mi se pare o chestie ciudata...lumea mai are si prieteni rtrebuie sa mai iasa si pe afara nu toata ziua cu ochii in calculator uite mai ales ca e acuma oleaca de zapada... dar nu toata lumea e obligata sa stea 24/24 cat poate el si cat are timp
Edyson daca vrei rangu inapoi da-mi pm si auzi Edy trebuie sa anunti daca accepti sau nu cererea la imagini Nu

Edyson

Edyson
Membru nou
Membru nou
Ok am inteles faza cu imaginile!

@Gorlan, eu nu am plecat..am fost dat afara fara sa stiu :)

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Ok, se rezolva, asteapta sa vada laur postul si vei fi din nou designerul forumului :)

Maw

Maw
MODERATOR
A fost vorba sa fie dati afara cei inactivi , adica Lethal , vanilla joy , si bla bla. Oricum in loc sa te pastreze pe tine care mai ajuti forumul a pastrat un gunoi.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Edyson daca vrei inapoi rangul fa o cerere si ti-l dau Nu

Maw

Maw
MODERATOR
Edyson se pare ca nu ai un raspuns..

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Are numai aberatii in cap, un designer trebuie sa fie activ, el intra cand avea chef... in plus de asta nu posta... si nici nu rezolva cererile, apropo forumul este adaptat pe 2 versiuni, una clasica si una principala adica asa cum o vedeti pe pc, acum eu nu stiu ce telefon ai tu... dar eu am incercat de pe mai multe... cum ar fi nokia navigator, iPhone4, samsung galaxy s etc. asa ca eu zic sa iti vezi de a le tale pentru ca noi nu ne batem joc de membrii. Nu te obliga nimeni sa ramai sau sa pleci decizile le iei singur.
Si nu ma intreba de topicul acela in care l-am trimis la cos pentru ca era ceva in genul.

Stiu ca nu e o stire ci o veste total utila!Am primit un plic de la Reader's Digest..O escrocherie marca Andreea Marin care te face sa comanzi ceva indirect si sa te trezesti ca ai de plata sute de lei!Citii pe blogul meu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] intreg articolul deoarece e chiar mare...SI IMPORTANT!

La stiri daca doreai postai intreaga stire si la final sursa sau creeat de : ....
Mai citeste si tu inainte sa te apuci de postat !

Topic Inchis ! ( prea multe explicatii )

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017