4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Cât va plăti Google pentru a rămâne motorul de căutare preselectat la instalarea Firefox

Conectare

Mi-am uitat parola


Cât va plăti Google pentru a rămâne motorul de căutare preselectat la instalarea Firefox R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Cât va plăti Google pentru a rămâne motorul de căutare preselectat la instalarea Firefox 555015_476819839039988_1523718949_n
Cât va plăti Google pentru a rămâne motorul de căutare preselectat la instalarea Firefox Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Google va plăti Mozilla circa 900 de milioane de dolari, în următorii trei ani, pentru a rămâne motorul de căutare preselectat la instalarea browserului web Firefox, potrivit unor surse citate de portalul AllThingsD.
Cele două părţi şi-au reînoit în această săptămână parteneriatul, iar Firefox va fi în continuare instalat având preselectat motorul de căutare Google, în loc să treacă la alte variante, precum Yahoo sau Bing al grupului Microsoft, scrie AllThingsD, preluat de publicaţia Los Angeles Times.
La anunţarea acordului, cele două părţi nu au dezvăluit termenii financiari.

Noua tranzacţie ar asigura o creştere puternică a veniturilor organizaţiei nonprofit Mozilla, comparativ cu un total de 123 milioane de dolari anul trecut, potrivit portalului ZDNet.

Maw

Maw
MODERATOR
Huh? Nu stiam asta..de cand?

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Din 27 decembrie !

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Mda google are mai multi bani decat o tara, e o nimica toata asta pt ei...

Maw

Maw
MODERATOR
Aici sunt de acord cu tine gorlan..e ca un leu pentru noi:))

Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
Eh... nu prea cred ca este chiar asa pentru ca eu si ei destule "facturi" sa le spun. Nu platesc numai asta platesc si angajati si multe alte lucruri. Oricum au au o gramada de bani Nu

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
fara Google nu traim Nu

Maw

Maw
MODERATOR
Logic , toti folosesc Google..:>
P.s Laur super semnatura ^_^

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017