4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
FACEBOOK va fi distrus?

Conectare

Mi-am uitat parola


FACEBOOK va fi distrus? R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


FACEBOOK va fi distrus? 555015_476819839039988_1523718949_n
FACEBOOK va fi distrus? Befunk11



d3d3g3

d3d3g3
Membru nou
Membru nou
Sursele spun ca o grupare de hackeri vor distruge Facebook-ul !
Afla cand , cum si din ce motiv aici :aeriasync.com/facebook-va-disparea.html

Andrw.

Andrw.
Membru fidel
Membru fidel
d3d3g3 a scris:Sursele spun ca o grupare de hackeri vor distruge Facebook-ul !
Afla cand , cum si din ce motiv aici :aeriasync.com/facebook-va-disparea.html
Ai primit 1 warn deoarece ai facut reclama si nu va disparea

მჯηηηηη -™


Membru mediu
Membru mediu
Sunt doar minciuni , facebook va ramane mult timp de acum incolo ...

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
da va ramane mult timp si cine crezi ca-l sparge?pentru ce motiv pentru nimic

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
SonGoku™ a scris:da va ramane mult timp si cine crezi ca-l sparge?pentru ce motiv pentru nimic

Se scot banii grei din aceasta afacere...

Aron

Aron
MODERATOR
FACEBOOK va fi distrus? 571702Sa fim seriosi va rog frumos Nu exista vreo dovada ca exista anonymus asta ? Nu sigur.... ce sa zic.. Nu
si eu sunt din anonymus ma credeti Nu .. asta e casi anuntul asta.. il credeti ? EU UNUL NU!!
Facebook e o companie uriasa , si ganditiva ca facebook are vreo 100 de servere ? Ce sunt serverele , osa va dau o imagine casa intelegeti : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sincer... chiar credeti ca aceste servere LINUX pot fi sparte ? eu stiu ca NU exista virus pentru linux, este cel mai impenetrabil sistem de operare, si acele servere care leam aratat in imaginea anterioara sunt monitorizate uman 24/24 iar in hala acea uriasa in care vezi numai servere inainte ochilor are si un climat monitorizat adica foarte rece pentru o functionare corecta la capacitati maxime . chiar credeti ca facebookul nu are bakup ? chiar daca are sute de TB (Terra Bytes) tot are bakup si asta va pot garanta!! Nu sunt numai hakeri buni care il pot sparge sunt si oameni extrem de destepti care apara internetul iar cea ce vor sa faca acea grupare este interzis din punct de vedere legal .
Daca nu stiati tot ce facem noi si tot ce descarcam este monitorizat de politia virtuala si credca TOTI ati auzit de ip , in 120 secunde daca spargi un site (daca poti, desi nu credca sunt oameni atat de compatibili pe aici ) popular gen nasa sau siteuri guvernamentale vei vedea politia la tine acasa . Cum ? DUPA IP!! foarte simplu :) la fel cum voi aveti un forum si poate vedeti la gaseste dupa ip sau cum denumiti voi cate conturi are un user sau depe ce ipuri a mai postat asa se vede si la ei . Unde stai,cine a semnat contractul de net , providerul de net , conexiunile , downloadurile,uploadurile TOT TOT TOT

si mai fac o paranteza
si la telefoane este asa.. toate telefoanele sunt inregistrate si daca este nevoie vor fi ascultate (Gen daca faci o crima si vorbesti cu cineva la telefon despre ea si te intrebi de unde stie politia , de acolo stie.)

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Cosmin, intr-un fel ai dreptate dar in altul absolut de loc. Mare chestie cu ip-ul, poate folosi diferite programe cu care isi schimba ip-ul politia va vedea ca acum este in Canada peste 3 secunde in Romania ( Cand ajungea asa repede ?Nu ) Exista chiar un site care se numeste proxy ( adaugati acolo site-ul care doriti sa il spargeti etc.. ) acum nu stiu cum se modifica si ip-ul calculatorului dar cert este ca cel de la net se poate schimba din secunda in secunda. Sa nu spunem ca aceste fisiere gen "NASA" nu au fost sparte ( au fost chiar de un Roman si subliniez asta pentru ca putem arata de ce suntem in stare. Acest roman care a spart programe si putea incasa miliarde a fost pana la urma detectat, dar ce credeti, a fost inchis ? Nu a fost felicitat si angajat sa lucreze in cea mai mare companie din lume luand miliarde fiind printre cei mai cunoscuti. )
Deci sa nu spunem ca nu se poate ( Si ce ar putea castiga cineva daca ar sparge FaceBook, daca il sparge nu se intampla absolut nimic nu primeste el nici-un ban, doar daca il fura si restabileste adresele in care sai vireze banii lui asta fiind foarte greu... )

Deci FaceBook o sa mai traiasca inca 10-20 de ani de acum in colo pana va aparea un alt site de socialziare ! ( asa cum s-a intamplat si cu hi5 etc.. )

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017