4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Administratori Facebook ! Vrei si tu ?

Conectare

Mi-am uitat parola


Administratori Facebook ! Vrei si tu ? R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Administratori Facebook ! Vrei si tu ? 555015_476819839039988_1523718949_n
Administratori Facebook ! Vrei si tu ? Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Ehe... am deschis si o pagina de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] la care se afla site-ul nostru. Asa ca acum eu nu prea am timpul suficient sa ma ocup de toate... Gorlan de ex se ocupa de blog, eu ma ocup de forum si acum cautam pe cineva sa se ocupe si de Facebook, cautam administratori care sa fie online sa posteze o multime de noutati sa faca albume etc.. haioase daca are creativitate sa si adauge imagini facute de el, etc...
Tot ce trebuie sa faceti este sa imi spuneti numele de pe Facebook iar eu va voi promova ca administrator ! Sper sa fiti de incredere si sa faceti o treaba buna !

Ma voi mai ocupa si eu de facebook dar mai rarut asa ca va las pe voi :P Puteti adauga subiectele de pe forum acolo Anunturile etc.. folosind butoanele de mai sus ( acea bara care apare peste tot cu butoanele : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) Administratori Facebook ! Vrei si tu ? Facebo12



Ultima editare efectuata de catre Laur in Dum Iul 22, 2012 2:19 pm, editata de 3 ori

TheBeast666

TheBeast666
Membru nou
Membru nou
,,sa si adauge imagini facute de el, etc..."
Candidez eu , ma descurc cu facebook dar am o problema cu imagini facute de mine....nu sunt prea bun in photoshop ..daca ma accepti sa-mi zici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Ok, te accept. Adauga ce doresti si char te-as ruga sa faci si un album in care sa sfie imagini distractive etc... Ai primit administrator

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
INCA MAI CAUTAM !

Teky

Teky
Membru fidel
Membru fidel
Ma bag si eu daca se poate Nu
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Gata, te-am adaugat ca administrator !

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
New addres : facebook/4Gamyng .
Teky te rog sa te ocupi de aceasta pagina, sa adaugi tu imaginile necesare comperta etc...
Anunta-ma sa iti dau grad ! Mai intai da un like !

Teky

Teky
Membru fidel
Membru fidel
Laur a scris:New addres : facebook/4Gamyng .
Teky te rog sa te ocupi de aceasta pagina, sa adaugi tu imaginile necesare comperta etc...
Anunta-ma sa iti dau grad ! Mai intai da un like !
Scuze acuma am vazut asta o sa ma ocup eu de ea Nu

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Da, ok da un like pe noul link si te promovez imd ca administrator !

Teky

Teky
Membru fidel
Membru fidel
Laur a scris:Da, ok da un like pe noul link si te promovez imd ca administrator !
Am dat like si vorbim putin pe privat sam dai buzz Nu)

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Ok, acuma intru pe mess !

Eoalex099

Eoalex099
Membru nou
Membru nou
Candidez si eu. Vad ca oricine a avut grija de aceasta pagina , NU A AVUT GRIJA. E goalaaa

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
ok, acceptat da un like si te voi promova, spune si numele !

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017