4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Anti Metin2 - Pagina 2

Conectare

Mi-am uitat parola


Anti Metin2 - Pagina 2 R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Anti Metin2 - Pagina 2 555015_476819839039988_1523718949_n
Anti Metin2 - Pagina 2 Befunk11




Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Rezumarea primului mesaj :

Pur si simplu nu mai suport,ies pe strada sa merg sa imi cumpar un suc si aud: ''Am ajuns la nivelul 28 la metin'' sau mi s-a blocat PC-ul pe cand sa ajung la destinatia nu stiu care... Nu mai pot,acest joc infect a invadat mintile Romanilor,toti vor numai metin2 toti viseaza numai metin2 nu mai suport...Si vreau sa stiu care din membrii forumului sunt de aceeasi parere.Astept opiniile voastre despre campania mea impotriva metin2!

KomyOmy

KomyOmy
Membru nou
Membru nou
Am mam lasat de Metin2 fiindca Nu Mai cedeam rostul!Adica sa cresti atata timp si pentru ce?Pentru UN amarat de level!Nu merita

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Hyena a scris:pai da ea se leaga de jok daca se leaga de jucatori putin imi pasa ca aici are dreptate sunt multi dar limbaju pana la urma suntem intr-o comunitate si trebuie sa vorbim frumos... dupa cum mi-ai spus tu mie ce mi-a facut animeurile mie da ei ce i-a facut metinu? da la jucatori da ca-s multi...


Si-a spus parerea despre joc, si tu iti poti spune parerea despre anime-uri ca nu are niminei nimic cu tine... dar ea doar si-a spus parerea si in plus topicul se numeste "Anti Metin", jocul asta este unul foarte prost pentru ca are o grafica si un gameplay de... Dar data viitoare incearca sa gandesti rational...

Maw

Maw
MODERATOR
Nu incerca sa schimbi subiectul . Nu are legatura metin cu anime. Si..uite ce. Prietenii de pe metin sunt falsi. Stiu din propria experienta. Ce ti-au facut tie anime-urile?Nu Limbaj urat? Zau..cauti cam multe motive. Pana la urma metin2 e pierdere de timp si tu esti singurul care nu e de acord.

. <---Punct . Gata cu off-topic si cearta.

Simone.De.Beauvoir


Membru nou
Membru nou
Nici eu nu sunt de acord. Nu-mi amintesc sa fi zis ca Metinul este o pierdere de timp, depinde acum in ce fel mi-a fost interpretat mesajul. Este un joc aparent normal, probabil unora le place, unora nu, dar nu cred ca vreo persoana ar trebui sa fie judecata pentru gusturile ei. Eu sunt neutra in privinta jocului.

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
Sunt unii copii de 10-15 ani care joaca incontinu pana fac level 99 mai ales pe Metin2Ro eu nu inteleg ce poti castiga sau cu te ajuta in viata daca faci level 99 sau unii gandesc ca daca fac level 99 si vand contul o sa ia ceva bani...

Maw

Maw
MODERATOR
Pei ala o fi prost sa ceara pe el 1 mil sau mai putin Nu SI ce daca face,..oricum numai fraiereli ies din aia.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
uite la mine o neclaritate de ce ar trebui sa dam bani in joc? pana la urma urmei nu-mi foloseste cu nimic in realitate... e un joc for fun dar sa dai bani in el nu mi se pare corect de asta nu joc ro :P

Maw

Maw
MODERATOR
Asa e , dar unii nu inteleg si sunt obsedati..ar face orice pentru un cont de metin.

Simone.De.Beauvoir


Membru nou
Membru nou
Dar cred ca aceea e doar o optiune, sau asa ar trebui privita. Daca nu vrei, nu platesti. Sunt banii si decizia ta.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Normal stiu ca mi-am luat cateva tepe pe metin Nu numai obsedati ca si cu counter-strike toata lumea auzi joc counter dar ce vezi prin impuscarea aia nu stiu Nu ...eu joc doar pentru fun si pentru o persoana dar sa joc ca disperatu...

Continut sponsorizat


Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017