4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Anti Metin2

Conectare

Mi-am uitat parola


Anti Metin2 R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Anti Metin2 555015_476819839039988_1523718949_n
Anti Metin2 Befunk11



Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Pur si simplu nu mai suport,ies pe strada sa merg sa imi cumpar un suc si aud: ''Am ajuns la nivelul 28 la metin'' sau mi s-a blocat PC-ul pe cand sa ajung la destinatia nu stiu care... Nu mai pot,acest joc infect a invadat mintile Romanilor,toti vor numai metin2 toti viseaza numai metin2 nu mai suport...Si vreau sa stiu care din membrii forumului sunt de aceeasi parere.Astept opiniile voastre despre campania mea impotriva metin2!

Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
Ai dreptate. Dar cred ca trebuia sa mai pui la sondaj Un joc ce creeaza dependenta pentru ca asta este. Odata ce te-ai apucat de el nu te mai lasi cu una cu doua, cunosc cazuri in care au bagat si cate 5-10 milioane in joc .... Eu unul nu joc, am jucat dar m-am lasat repede m-am apucat de private dupa care m-am lasat de tot. Imi este "sila" sa mai intru si intr-un client dar sa ma mai joc. Este o pierdere de timp, asa cum ai spus si tu sti si eu cum este sa auzi mai peste tot despre acest joc infernal. Sunt persoane chiar foarte multe ce refuza sa faca altceva decat sa se joace metin2, sa stea pana la 5-6 dimineata sa se joace dupa cateva ore iar sa intre si sa se joace...
Sfat prietenesc: Nu va apucati ! oricum cu cat vas zice tentatia creste Nu pentru ca stiu cum este asa am vazut si eu la inceput sfaturi de genul acesta si am zis hai mah sa vad cum e poate nu e chiar asa pana am realizat cad de stupid e ...

Aron

Aron
MODERATOR
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Asta nu este nimic.. si eu am trecut printro perioada grea cu jocurile.. jucam un joc numit world of warcraft e gen metin... si atat ma jucam ca nu mai puteam sa ma opresc... milam sters singur ca deveneam mult prea obsedant.. doamne si ce ma bucur ca lam sters da acum ... scuzatima ca va zic ma droghez cu altceva.. cu forumurile Nu

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Va recomand mai bine sa nu jucati



Ultima editare efectuata de catre Cornel in Mier Mai 25, 2011 3:37 am, editata de 1 ori

Aron

Aron
MODERATOR
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]INDIFERENT CAT DE SUPARAT SAU IRITAT ESTE UN USER NU ARE VOIE SA INJURE MAI ALES IN STAFF

CORNEL AI GRJA LA LIMBAJ SAU OSA FI SANCTIONAT FOARTE DUR ,ESTI DIN SAFF NU MA GANDEAM SA FI TOCMAI TU CEL CARE INCALCA UNA DIN CELE MAI DURE REGULI : SA NU ZICNESTI SI SA NU FACI RECLAMA


ESTE PRIMA SI ULTIMA OARA LA VIITOAREA ABATERE WARN X2

Fiecare membru are voie sa isi exprime opinia pozitiva sau negativa in oricare din subiectele deschise dar in acelasi timp are datoria sa ii respecte pe cei din jur si opiniile lor

LUATI AMINTE TOTI DIN ACEASTA CAMPANIE SI GANDITI-VA DE 2 ORI INAINTE SA POSTATI

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Userul sia editat mesajul si a sters partea interzisa



Ultima editare efectuata de catre Cosmin X in Mier Mai 25, 2011 3:39 am, editata de 1 ori

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Imi pare foarte rau.Nu o sa se mai intample.

Aron

Aron
MODERATOR
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ma bucur ca aud asta... acum sa nu facem offtopic si sa continuam

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
eu va contrazic poate o fi multi cu metinu dar cei mai multi joaca counter strike care acolo ce faci?doar ei o arma si il impusti pe unu si ce faci nica...la metin trebuie sa faci level bani iteme e un joc mai complex si este un joc unde poti sa-ti faci mai multi prieteni chiar daca nu sunt din orasul tau...chestie la voi ce spuneti ca creeaza ,,dependenta'' nu este adevarat deoarece jucatoru vrea sa fie cat mai bun si vrea sa arate ce stie si se ambitioneaza sa devina mai bun dar daca voi nu intelegeti aspectele astea nu am ce sa va fac de exemplu eu joc metin de vreo 4 ani sau poate mai bine dar nu-s obsedat sau dependent de acest joc oricand ma pot lasa de el dar zi si mie un motiv de ce sa ma las?cand pot deveni cel mai bun? e chestia asta se gandeste toti care joaca metin si de aia joaca multi asa ca va rog sa nu mai aud ceva legat de metin ca ma leg eu de counter strike fotbal si toate alte jocuri asa cum voua nu va place sa se ia nimeni de jocu vostru asa si mie

lukyan

lukyan
Membru cunoscator
Membru cunoscator
eu va zic nu va apucati de metin creeaza dependenta mai bine stai pe un forum iesi pe afara distreazate cu prt si gagica eu acuma nu mai sunt ca inainte .... oricum acuma pot sa ies din casa Nu acum 3 ani am stat 6 luni in casa decat la sc si la magazin.,.(chiar chiuleam de la ore sa vin sa joc mt2) jucam pe ro... Bine ca am facut 70 in alea 6 luni .........NU VA APUCATI DE METIN2RO SAU oricare ALTUL!!!!!!!!!!!!

AndyBrăila

AndyBrăila
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Este un joc ce creează dependență, așa este, și este pe deasupra un joc prostesc și absurd, stăi să te chiunui să faci bani și iteme,degeaba!De exemplu eu pe RO, am jucat până la level 44, apoi contul meu a fost spart de un aiurit, iar atunci am realizat ce securitate bună au ei, și aveam o parola imposibilă, în fine vă recomand să nu vă apucați de el, deoarece vă pierdeți timpul, mai bine ieși-ți afară sau în oraș!

Andrw.

Andrw.
Membru fidel
Membru fidel
Eu am jucat metin 2 -3 ani dar intr-un timp mam lasat deoarece aveam lvl 76 pe Metin Ro si mia spart cineva contu si am incercat sa aflu parola mia dato prin mail dar tot nu mi-a mers de atunci nu mai joc deci este un joc super najpa

Anti Metin

Maw

Maw
MODERATOR
Nu Observ ca sunt 12 voturi cu sa il dam in judecata pe ala Nu Ihaa :>

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
pierzi timpu... sincer

FastCode


Membru nou
Membru nou
Metin2 este un joc interesant. Creeaza dependenta, intradevar, dar daca joci 1/2 ore pe zi nu strica.
Am jucat si eu Metin2, dar m-am lasat.

Maw

Maw
MODERATOR
Asta da un sondaj populat. Sunt de acord..

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
sa stiti eu nu chiulesc de la ore ca sa joc metin si nu am sa fac asa ceva niciodata eu joc metin ca imi place dar nu-s obsedat cum ziceti voi cand e sa ies afara cu cineva ies repede inchid metinu si am iesit nu sunt dependent de el,doar imi place sa joc si sa imi fac prieteni buni si mi-am facut prieteni constanta timisoara cluj si poate fac lipeala si poate pot sa trag o fuga la constanta 2 zile sau la cluj sa ma cvad cu ei si tot asa :P mai mult de asta joc ok eu nu am prieteni ca voi... si chiar mi-as dori sa am...metinu e singuru loc unde ma simt "bine" daca as avea prieteni in realitate ca si in joc de incredere as iesi cu cea mai mare placere dar eu nu am cu cine...

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
enervant e cand vezi tot felul de retardati ca joaca si se dau mari cu tot felul de porcarii.. cu jocul nu am nimic, dar nu imi plac jucatorii lui..

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
da stiu la ce vrei sa te referi sunt multi copii care sa fure stiu si daca ii omori te injura repede... ce sa le faci la niste copii de astia?

Simone.De.Beauvoir


Membru nou
Membru nou
Nu stiu, dar mi se pare ca cel care a deschis topicul, scuze, nu ti-am retinut nickname-ul, incearca sa ne impuna sa gandim la fel ca el. Incearca, data viitoare, sa nu te exprimi ca si cand ti-ai dori ca si ceilalti sa aiba aceeasi parere. Don't know, abordeaza altfel subiectul. N-am nimic cu tine, dar asta m-a traznit cand am citit mesajul. Btw, trecem la subiect. Joc Metin2 de la 15 ani, si inceputul a fost singurul moment care m-a entuziasmat. Cand am atins nivelul 30, deja ma plictisisem. Dar Metin-ul, dupa parerea mea, nu creaza nicidecum dependenta. Perspectiva mea e alta: in momentul in care constati: "sunt dependent de metin", acest gand te va influenta sa crezi asta. O sa vezi ca reusesti sa traiesti si fara sa joci acel joc.
Cat despre jucatori, tin minte ca inainte erau oameni cu bun-simt, i-am cunoscut pe Evolet si ZA, au fost foarte amabili. Si in zilele de astazi, unii jucatori, mai avansati in nivel, inca mai pastreaza acel vesnic bun-simt si imi aduc aminte de Metin-ul de la inceputuri.

Maw

Maw
MODERATOR
Ai mare dreptate , nu inteleg cum multi oameni , chiar si adulti nu numai copii se joaca metin , nu inteleg cum nu se plictisesc. Eu am abandonat la nivel 68..mi-am pierdut mult timp cu porcaria aia de joc cand puteam sa fac altceva. Cum ar fi sa vad un anime bun:)

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
te rog nu zi porcarie ca ma iau si eu de anime ca sunt porcarii da? si da simone ai foarte mare dreptate si eu joc de la varsta de 12 ani! si jucam la inceput pe ro pe atuncea erau toti de treaba si nimeni nu incerca sa-ti fure itemele si aveau bun simt nu ca acuma multi coiii... care numai metin le este viata si nu cred ca creeaza dependenta si Duffy prin topicu asta s-a ofticat cred a dat de cineva care i-a furat itemele sau i-a spart contu ori o luat ban...

Maw

Maw
MODERATOR
Nu ti-au facut nimic anime-urile Nu SI nu au nici legatura cu metin2. Si sa stii ca jucatorii fac jocul praf. Caci daca nu erau atatia donatori tupeisti , metinul era mai bun.

FastCode


Membru nou
Membru nou
Cookie a scris:Nu ti-au facut nimic anime-urile Nu SI nu au nici legatura cu metin2. Si sa stii ca jucatorii fac jocul praf. Caci daca nu erau atatia donatori tupeisti , metinul era mai bun.

Daca nu erau donatori, nu mai era metin Nu

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Hyena a scris:te rog nu zi porcarie ca ma iau si eu de anime ca sunt porcarii da? si da simone ai foarte mare dreptate si eu joc de la varsta de 12 ani! si jucam la inceput pe ro pe atuncea erau toti de treaba si nimeni nu incerca sa-ti fure itemele si aveau bun simt nu ca acuma multi coiii... care numai metin le este viata si nu cred ca creeaza dependenta si Duffy prin topicu asta s-a ofticat cred a dat de cineva care i-a furat itemele sau i-a spart contu ori o luat ban...


Sa sti ca ea si-a spus parerea! Nu trebuie sa te legi de ea si da metin2 este un joc plin de natarai si plin de porcarii, mi-a placut metin2 atunci cand a aparut ca dupa s-a umplut de prosti... Si daca tie iti place este treaba ta, noua nu ne place si tie nu ti-au facut nimic animeurile.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
pai da ea se leaga de jok daca se leaga de jucatori putin imi pasa ca aici are dreptate sunt multi dar limbaju pana la urma suntem intr-o comunitate si trebuie sa vorbim frumos... dupa cum mi-ai spus tu mie ce mi-a facut animeurile mie da ei ce i-a facut metinu? da la jucatori da ca-s multi...


Numai fa off-topic + ca daca o ti tot asa risti o abatere chiar daca esti administrator!

Continut sponsorizat


Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017