4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Specialitatea Danseaza.

Conectare

Mi-am uitat parola


Specialitatea Danseaza. R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Specialitatea Danseaza. 555015_476819839039988_1523718949_n
Specialitatea Danseaza. Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Specialitatea Danseaza. Specialitate-daneza-8655

Anul acesta a fost unul bogat in supercaruri. Atat de bogat, incat nu doar italienii si germanii au avut cate ceva nou de aratat, ci si cei de la care, pana acum, nu ne-am fi asteptat decat la branzeturi de cea mai fina calitate. Si, ca si cum ar fi vrut sa recupereze doua mii de ani de lipsa a unei industrii auto veritabile, danezii de la Zenvo sar direct la gatul zeului suprem: Bugatti Veyron. Nu mai este un secret pentru nimeni faptul ca Zenvo ST1 pune la pamant 1.104 CP, pe care nu-i vinde deloc ieftin. Nu e loc pentru complexe de incepator, atunci cand ceri in schimbul masinii tale suma de 1.225.000 de dolari.

Pe langa designul inspirat, parca din casca lui Darth Vader, cu ceva influente gotice, ST1 va atrage clientii ce nu tin prea mult la brand-uri cu un sprint de la 0 la 100 de km/h realizabil in sub trei secunde, iar daca esti genul care apara valorile ecologiste, fa un pas inapoi: motorul lui Zenvo ST1, desi este compatibil cu tehnoogia FlexFuel, ramane o uzina de forta V8, cu o cilindree de sapte litri. Fanii Corvette saluta initiativa cu jumatate de gura, dar nu vor accepta niciodata prietenia cu o cutie de viteze manuala cu sase rapoarte. Doar 15 americani se vor bucura de noul supercar, dar nu-i considera inca nororcosi. Nu ai vazut cate masini rapide ard in plina strada, in ultima vreme?

Specialitatea Danseaza. 8652Specialitatea Danseaza. 8656

Created

Created
Membru nou
Membru nou
Chiar ca specialitate....

IceBaby

IceBaby
Membru mediu
Membru mediu
Oooo cine nu ar vrea asa ceva acasa sau macar sa conduca pentur o singura data Nu

Aron

Aron
MODERATOR
Specialitatea Danseaza. 645636 nustiu dece pare masina asta fioroasa/inspaimantatoare si hotarata sa nu stea in loc.. mie unul imi place dar nu stiu dece asa mult

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017