4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Ce va place la metin?

Conectare

Mi-am uitat parola


Ce va place la metin? R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Ce va place la metin? 555015_476819839039988_1523718949_n
Ce va place la metin? Befunk11



Enrique

Enrique
Membru nou
Membru nou
Ce va place la metin2?
Astept raspunsuri.

★™Răzvan™★

★™Răzvan™★
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Parerea mea este ca Metin2 e frumos pt ca are intotdeauna Arme noi,apar tot mai multe client-uri,sunt multe servere,...Si in general imi plac RPG-urile si MMORPG-urile

xxxKILLERBoYxxx

xxxKILLERBoYxxx
Membru cunoscator
Membru cunoscator
imi place metin2 deoarece este foarte frumos sa te joci la inceput sa inveti chestiile noi care te tenteaza....apoi cand deja le stii sa fi foarte bun la crescut si la duelluri ....apoi te muti pe private unde inveti si mai multe chestii deoarece esti la un nivel mai inalt si poti sa faci mai multe lucruri: de exemplu : sa te duci in v3 sa descoperi noi monstri noi arme .......apoi ajungi sa-ti faci propriul srv de metin2 unde poti sa faci ce doresti tu . deasta imi place Nu

bestmanxx

bestmanxx
Membru nou
Membru nou
mie unul metin2 mi se pare un joc fain dar trebuie sa stii cum sa te distrezi pe el

Cosmin.cs/mt98

Cosmin.cs/mt98
Membru nou
Membru nou
E super ce imi place mie la el e ca intodeauna descoperi ceva nou si nu e numai vb de faptu ca apar altele.
Ideia e ca sunt multe harti si multe locuri unde cad diverse lucruri si camere unde sunt mai multi monstri decat in altele chesti de genu care iti dau un avantaj mai mic sau mai mare in fata altora Nu

CostYByRoK

CostYByRoK
Membru nou
Membru nou
Mie metin2 imi place pentru ca ii cate-odata distractiv si no cate-odata te inervezi ex cand iti pusca iteme cand esti crud si te omoara toti ...iara te cam plictisesti la crescut dar no pe private sau ro daca ai lv mare trebuie sa sti sa te distrezi:D ex: duele,Nunta,Povesti,Jocuri etc..

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
pentru ca iti faci prieteni esti mereu pe punctul de a te face mai pun adica te perfectionezi si inveti cate ceva cum ar fi sa nu ai incredere in toti mereu trebuie sa devii mai bun

Maw

Maw
MODERATOR
Mie una nu-mi place officialul (adica mt2 ro) fiindca mereu cei cu bani sunt la conducere si n-ai loc de ei , ce vor il obtin si nu il poti goni.
Iar pe private e si si , adica il poti bate sau poti rezista .
Am jucat official iar acum nu mai joc.
Nu

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
pai da nici mie nu-mi place officialul oke trebuie sa onezi pentru bonusuri v2 si altele si e foarte enervant

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017