4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Un liceu din Statele Unite a interzis colantii si pantalonii pentru yoga

Conectare

Mi-am uitat parola


Un liceu din Statele Unite a interzis colantii si pantalonii pentru yoga R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Un liceu din Statele Unite a interzis colantii si pantalonii pentru yoga 555015_476819839039988_1523718949_n
Un liceu din Statele Unite a interzis colantii si pantalonii pentru yoga Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Un liceu din Statele Unite a interzis colantii si pantalonii pentru yoga 61488190
Administratorul scolii le-a anuntat saptamana trecuta pe fetele din liceu ca nu au voie sa vina cu pantaloni foarte mulati pentru ca le distrag atentia baietilor, relateaza postul TV local, KTVU.

"Eu ma imbrac doar cu astfel de pantaloni, practic nu mai am voie sa port la scoala nimic din garderoba mea. Toata lumea s-a enervat" a declarat o eleva.
pantaloni

"Nu este corect ca noi sa avem restrictii la haine, iar baietii sa fie lasati sa poarte ce vor" a sustinut o alta eleva.

Unii parinti au fost si ei deranjati de aceasta decizie. "Nu e vina fetelor noastre ca baietii nu se pot controla" a declarat mama unei eleve.

Administratorii liceului au refuzat sa comenteza scandalul, insa le-au trimis un mesaj tuturor parintilor in care le-au explicat noua regula.

In ciuda deciziei, elevele s-au rasculat si au continuat sa poarte pantaloni mulati si colanti. "Baietii trebuie sa invete sa respecte femeile, indiferent de ce poarta acestea, este o treaba serioasa" a declarat una dintre fete.

Scoala a amenintat ca le va trimite acasa sa se schimbe pe elevele care incalca regula.

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017