4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Vocea ei i-a lasat cu gura cascata pe juratii de la "Britain's Got Talent"

Conectare

Mi-am uitat parola


Vocea ei i-a lasat cu gura cascata pe juratii de la "Britain's Got Talent" R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Vocea ei i-a lasat cu gura cascata pe juratii de la "Britain's Got Talent" 555015_476819839039988_1523718949_n
Vocea ei i-a lasat cu gura cascata pe juratii de la "Britain's Got Talent" Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Interpretarea piesei "Nella Fantasia" a dus-o direct in marea finala
Vocea ei i-a lasat cu gura cascata pe juratii de la "Britain's Got Talent" Vocea-ei-i-a-lasat-cu-gura-cascata-pe-juratii-de-la-britain-s-got-talent-interpretarea-piesei-nella-fantasia
Versuile melodiei "Nella Fatasia", piesa a celebrei Sarah Brightman i-au asigurat lui Lucy Kay un loc in marea finala de la "Britain's Got Talent".
Emotiile au fost cuvantul cheie in semifinala de aseara de la varianta britanica a show-ului "Romanii au talent", dar Lucy si-a gasit forta si puterea de a le depasi si interpretarea ei i-a asigurat un loc in marea finala.

Lucy a arata minunat intr-o rochie de un mov inchis, iar stralucirea s-a vazut si in vocea ei. Ceea ce parea o seara normala de concurs, o semifinala fara niciun eveniment spectaculos, s-a transformat in numai cateva minute in una dintre cele mai memorabile seri de concurs.

Imediat ce si-a inceput interpretarea Lucy a scapat de emotii, iar glasul sau a rasunat in intreaga sala. Emotiile s-au transmis imediat catre jurati si catre public, iar la final ropotele de aplauze nu se mai terminau.


Juratii s-au ridicat in picioare si au aplaudsat si ei, iar marturisirea lui Simon a fost una pe masura interpretarii: "Incredibil...Tu ai salvat show-ul din aceasta seara. Ai venit, ai stralucit precum un star, ai cantat ca un artist adevarat si sunt atat de fericit ca te-am gasit in acest show. Incredibil."

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017