4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
O familie din CHINA isi tine FIUL IN LANTURI ca sa-l opreasca din FURAT

Conectare

Mi-am uitat parola


O familie din CHINA isi tine FIUL IN LANTURI ca sa-l opreasca din FURAT  R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


O familie din CHINA isi tine FIUL IN LANTURI ca sa-l opreasca din FURAT  555015_476819839039988_1523718949_n
O familie din CHINA isi tine FIUL IN LANTURI ca sa-l opreasca din FURAT  Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
O familie din CHINA isi tine FIUL IN LANTURI ca sa-l opreasca din FURAT  Chinez-lanturi2
O familie din CHINA îşi ţine fiul de 24 de ani LEGAT ÎN LANŢURI deoarece acesta a fost prins de mai multe ori LA FURAT.

Pentru a-l împiedica pe băiatul de 24 de ani să mai FURE, familia a decis să îşi facă O ÎNCHISOARE în propria casă.

Wen Yuan, un bărbat de 47 de ani din China, A RECUNOSCUT CĂ ÎŞI ŢINE PROPRIUL FIU ÎN LANŢURI de frică ca acesta să nu ajungă la închisoare din cauza furturilor tot mai dese.

Astfel, tânărul este LEGAT cu un LANŢ DE GÂT, tatăl său aducându-i în cameră un bloc de ciment care nu poate fi mişcat.
O familie din CHINA isi tine FIUL IN LANTURI ca sa-l opreasca din FURAT  1396314648883

"Nu locuim într-o comunitate foarte mare şi când se fură ceva toată lumea ştie. M-am săturat să tot le cer scuze vecinilor şi să le dau înapoi bunurile furate. Nu cred că se va schimba dacă se duce la închisoare aşa că l-am închis noi în casă pentru a-i arăta cât de dulce poate fi libertatea. Nu o să îi dăm drumul până nu se învaţă minte", a spus chinezul.

O familie din CHINA isi tine FIUL IN LANTURI ca sa-l opreasca din FURAT  1396314766800


Părinţii săi susţin că, în ciuda avertismentelor lor repetate, tânărul nu s-a cuminţit şi consideră că pedeapsa lor e mai importantă decât cea pe care băiatul ar fi putut-o primi în închisoare, scrie Daily Mail.

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017