4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Roxana Babenco - video

Conectare

Mi-am uitat parola


Roxana Babenco - video  R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Roxana Babenco - video  555015_476819839039988_1523718949_n
Roxana Babenco - video  Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
NE PARE RAU DAR VIDEOCLIPUL A FOST STERS ! IN CURAND POZELE NECENZURATE !

O minoră de 15 ani, elevă la Liceul Internaţional de Informatică susţine că a fost drogată şi violată de mai mulţi băieţi. Cazul a fost preluat de Parchet, care a declanşat o anchetă.

Totul a început de la nişte tineri care au postat nişte fillmuleţe pe internet şi care susţin că au fost la fată acasă la minoră pentru a înteţine relaţii sexuale cu minora. Minora are însă altă variantă. Tinerii susţin că Roxana a fost cea care a vrut ca ei să vină şi să rămână la ea. Noi am plecat de la Roxana la 12:00, după ce am dormit toţi la ea 5 ore. Dacă o violam, făcea ca toţi dracii prin casă până venea un vecin sau ceva de genul, nu stătea (...) o oră şi după ne mai şi lăsa să dormim la ea, sau Se vede clar în filmare că nu o violează nici *****. În primul rând, după cum am mai zis, am mai făcut-o de 4 ori cu ea înainte. Şi tinerii continuă: Chestia e că nu avem absolut nici o vină, frate. I-a plăcut viaţa la fată şi după aia zice că am violat-o. Ştiu că acum o să ziceţi de filmările acelea dar nu au nici o relevanţă pentru că în unul pur şi simplu o filmam când stă, nu dăm în ea sau alte chestii de genul. În celălalt stă şi nu se opune când se... , a fost o probă foarte bună la Poliţie, la fel ca cele 50 de poze cu ea goală care mi le trimitea odată la 2 zile înainte de faza de duminică''.

Sharmant


Membru nou
Membru nou
Când vor apărea pozele  ?

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Roxana Babenco - video  1104000750 Roxana Babenco - video  1104000750 Roxana Babenco - video  1104000750 Roxana Babenco - video  1104000750

Shopar


Membru nou
Membru nou
Cauta pe google, sunt o gramada de poze si video !

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017