4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Safe (In siguranta) - online

Conectare

Mi-am uitat parola


Safe (In siguranta) - online  R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Safe (In siguranta) - online  555015_476819839039988_1523718949_n
Safe (In siguranta) - online  Befunk11


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator     In jos  


Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Safe (In siguranta) - online  HqdefaultDupă ce mafia rusească îi ucide familia, Luke (Jason Stathan), un expert în arte marţiale, crede că nu mai are pentru ce trăi: de fiecare dată când se ataşează de cineva, mafia va interveni. Dar într-o zi Luke o găseşte pe Mei, o asiatică de 12 ani urmărită de aceiaşi gangsteri care i-au ucis soţia şi o ajută să scape. Doar că Mei e un pion important în lumea răufăcătorilor din New York, iar decizia de a o apăra îl aruncă pe Luke într-un adevărat război între mafie, triadele chinezeşti şi poliţiştii corupţi.Luke Wright e un fost agent special din trupele de elită care acceptă o misiune în care are de îndeplinit două îndatoriri. El trebuie să salvete o fetiţă chineză de 12 ani, care a fost răpită de o Triadă, una dintre marile organizaţii criminale din China. A doua parte a misiunii lui Luke e să folosească un cifru de seif pentru a fraieri Mafia din Rusia.

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017