4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Un adolescent din arges s-a sinucis din cauza unei iubiri imposibile

Conectare

Mi-am uitat parola


Un adolescent din arges s-a sinucis din cauza unei iubiri imposibile R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Un adolescent din arges s-a sinucis din cauza unei iubiri imposibile 555015_476819839039988_1523718949_n
Un adolescent din arges s-a sinucis din cauza unei iubiri imposibile Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
O iubire imposibila l-a impins pe un baiat de nici 17 ani, din Arges, sa-si puna capat zilelor. Baiatul era indragostit de o copila de 12 ani si cum parintii ei nu erau de acord cu relatia, adolescentii isi traiau de 6 luni povestea de iubire in secret.

Un adolescent din arges s-a sinucis din cauza unei iubiri imposibile G_image
Pentru ca nu suporta gandul ca ar putea sa o piarda, baiatul si-a anuntat joi iubita ca va recurge la gestul extrem. Tatal lui i-a gasit trupul zacand fara suflare, in propria casa, iar mama a lesinat cand a auzit ce s-a intamplat.

Apropiatii adolescentului stiau ca era indragostit de o copila de numai 12 ani. Era prima lui dragoste si nu s-au gandit ca va fi si ultima.

"Era un baiat cuminte. Am vorbit cu el, mi-a spus ca are o fata si ca o iubeste foarte mult si ca parintii ei nu sunt de acord ca sa fie impreuna", poveteste o prietena de-a baiatului.

Toti cei care il cunoasteau pe baiat au ramas inmarmuriti cand au auzit ca si-a pus capat zilelor.

Adolescentul le-ar fi povestit unor verisori ce intentioneaza sa faca. Mai mult, ar fi avertizat-o si pe iubita lui. Oamenii legii au venit imediat la fata locului si au inceput o ancheta.

Adolescentul a facut pacatul sa-si ia viata chiar in Joia mare. El va fi inmormantat inainte de Paste, fara slujba, la marginea cimitirului.

Adre


Membru cunoscator
Membru cunoscator
Asta inseamna iubire adevarata,dar sa'si ia viata la 17 ani pentru o o fata mi se pare o prostie.
Adica Dumnezeu ne da viata iar noi putem face ce vrem cu ea,adica sa o traim,pacat de el era doar un copil.
Odihneasca'se in pace !

Alexandru.


Membru mediu
Membru mediu
Multi oameni auf acut asta.

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017