4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Biserica si saracia

Conectare

Mi-am uitat parola


Biserica si saracia  R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Biserica si saracia  555015_476819839039988_1523718949_n
Biserica si saracia  Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Biserica si saracia  1(285)

Am gasit aceasta poza pe internet asa ca m-am gandit sa dezbatem acest subiect, vi se pare normal ? Lasati parerile voastre aici

Wassup

Wassup
Membru mediu
Membru mediu
Nu este deloc correct.Biserica ar putea renunta la 500.000 euro pentru a ajuta acesti batrani,nu degeaba se numeste ``Biserica``...

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Ma uitam la Romania te iubesc, au facut un reportaj precum o fata avea 2 copii si nu mai avea casa, asa ca s-a dus la peste 20 de biserici dar degeaba fiind ca nimeni nu a primit-o sau macar un colt de paine sa ii dea. Si ne mai miram de ce vedem preotii cu BMW, AUDI etc...
Religia in ziua de astazi nu mai inseamna nimic, doar bogatie !
Cred in Dumnezeu dar ma rog doar pentru mine, de ce sa merg la biserica sa ii dau bani la preot? Cere Dumnezeu bani ? Este o aberatie...

Wassup

Wassup
Membru mediu
Membru mediu
Admin a scris:Ma uitam la Romania te iubesc, au facut un reportaj precum o fata avea 2 copii si nu mai avea casa, asa ca s-a dus la peste 20 de biserici dar degeaba fiind ca nimeni nu a primit-o sau macar un colt de paine sa ii dea. Si ne mai miram de ce vedem preotii cu BMW, AUDI etc...
Religia in ziua de astazi nu mai inseamna nimic, doar bogatie !
Cred in Dumnezeu dar ma rog doar pentru mine, de ce sa merg la biserica sa ii dau bani la preot? Cere Dumnezeu bani ? Este o aberatie...
Sunt perfect de acord cu tine.Nu`l vad pe Dumnezeu sa ceara bani...In + de ce exista cutia milei?Simplul ei nume duce la gandul ca banii din ea trebuie dusi la cei saraci...

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
"Cutia milei" e un fel de cersetorie a preotilor ! Nu
Pai in Romania se fura la orice colt de strada... de la cei mai mici la cei mai mari...

Alexandru.


Membru mediu
Membru mediu
Multi dintre preoti fac asta pentru bani.

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Alexandru. a scris:Multi dintre preoti fac asta pentru bani.

Asta'i biserica in ziua de azi !

Adre


Membru cunoscator
Membru cunoscator
În România te aştepţi la orice !

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017