4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Dupa 3 ani de relatie, a aflat de ce stingea lumina cand faceau dragoste.

Conectare

Mi-am uitat parola


Dupa 3 ani de relatie, a aflat de ce stingea lumina cand faceau dragoste. R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Dupa 3 ani de relatie, a aflat de ce stingea lumina cand faceau dragoste. 555015_476819839039988_1523718949_n
Dupa 3 ani de relatie, a aflat de ce stingea lumina cand faceau dragoste. Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Dupa 3 ani de relatie, a aflat de ce STINGEA LUMINA cand faceau Dragoste. "Am avut un soc, nu pot sa-mi revin nici acum"
O adolescenta din Marea Britanie a facut greseala de a se indragosti de un baiat cunoscut pe Internet. Adevarul despre acesta a iesit la iveala abia dupa 3 ani si jumatate, timp in care au intretinut si relatii intime.

Fata de 16 ani s-a indragostit de un baiat care sustinea ca se numeste Scott si cu care vobea online, scrie Daily Mail.

Ulterior, cei doi s-au intalnit si au intretinut de cateva ori relatii , baiatul declarand ca o va cere in casatorie pe tanara.

In realitate insa, acest baiat seducator era o fata de 18 ani, pe nume Justine McNally.

Dupa 3 ani de relatie, a aflat de ce stingea lumina cand faceau dragoste. 190319-cuplu


gravatar
Dupa 3 ani de relatie, a aflat de ce STINGEA LUMINA cand faceau Dragoste. "Am avut un soc, nu pot sa-mi revin nici acum"

O adolescenta din Marea Britanie a facut greseala de a se indragosti de un baiat cunoscut pe Internet. Adevarul despre acesta a iesit la iveala abia dupa 3 ani si jumatate, timp in care au intretinut si relatii intime.

Fata de 16 ani s-a indragostit de un baiat care sustinea ca se numeste Scott si cu care vobea online, scrie Daily Mail.

Ulterior, cei doi s-au intalnit si au intretinut de cateva ori relatii , baiatul declarand ca o va cere in casatorie pe tanara.

In realitate insa, acest baiat seducator era o fata de 18 ani, pe nume Justine McNally.



Ea si-a mintit prietena, declarand ca este baiat, ca sa o convinga sa faca dragoste. In timpul actului intim, Justine folosea un dispozitiv legat de solduri, similar unui penis.

Minora nu a banuit nimic, pentru ca iubitul ei ii cerea sa faca dragoste numai pe intuneric.

Adevarul s-a aflat abia dupa 3 ani si jumatate, dupa ce o prietena de familie a gasit in ghiozdanul lui Justine jucaria erotica folosita.

Tanara si-a recunoscut fapta si a fost condamnata la 3 ani de inchisoare pentru inselaciune.

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017