4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Ce s-a intâmplat cu WTA.ro ?

Conectare

Mi-am uitat parola


Ce s-a intâmplat cu WTA.ro ? R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Ce s-a intâmplat cu WTA.ro ? 555015_476819839039988_1523718949_n
Ce s-a intâmplat cu WTA.ro ? Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Dacă nu greșesc , de aproximativ 2-3 luni , unul dintre cele mai mari și mai populare site-uri de monitorizare a traficului de la noi din România a dispărut fără niciun motiv.A trecut o zi , două.. și am crezut că totul se va remedia , dar până la urmă cei responsabili cu site-ul nu mai dau niciun semn de viață,fapt că site-ul a luat sfârșit. Pentru mine , WTA.ro era principalul site unde îmi monitorizam vizitatorii,site-urile de unde veneau spre blogul meu , cam tot ce ține de trafic.

Așa îmi apare mie când incerc să intru pe site
Ce s-a intâmplat cu WTA.ro ? Untitled
Am căutat mai multe informații și până la urma serviciul lor a luat sfârșit..așa din senin..fără să-și ia un rămas bun sau..măcar de ce l-au inchis.Ciudat ! Site-ul a fost creat prin 2008 și '' a murit '' în 2012. Mai puțin ca un animal de companie :( Pentru cei care au nevoie de un site asemănător.. vă recomand Gtop Sau Google Analytics.Sunt cam aceleași lucruri... După cum vedeți și eu folosesc cele 2 site-uri și nu destul de mulțumit de ele.Apropo , pentru cine vrea să folosească ceva mai bun și cu plată , poate folosi trafic.ro care oferă o mulțime de avantaje.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Sincer nu stiu ce sa intamplat cu ei...chiar erau foarte utilitari dar pacat ca s-a inchis

Subiecte similare

-

» tisa intamplat?

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017