4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Andreea Marin şi Ştefan Bănică s-au despărţit.

Conectare

Mi-am uitat parola


Andreea Marin şi Ştefan Bănică s-au despărţit.    R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Andreea Marin şi Ştefan Bănică s-au despărţit.    555015_476819839039988_1523718949_n
Andreea Marin şi Ştefan Bănică s-au despărţit.    Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Andreea Marin şi Ştefan Bănică s-au despărţit.
Andreea Marin şi Ştefan Bănică s-au despărţit.    Andreea_marin_stefan_banica_jr_31494455531ab1_55963700

Mesajul postat pe facebook de cei doi :
"Dragii nostri, acest mesaj este pentru cei carora le pasa cu adevarat de evolutia noastra profesionala si personala si care ne respecta intimitatea. Dupa 7 ani de casnicie, am decis de comun acord ca e mai bine pentru noi sa ne separam, cu respect pentru tot ceea ce am construit impreuna si pentru copilul nostru. Planurile noastre de viitor nu mai coincid, dar vom continua sa avem o relatie civilizata, calda, atat pentru fetita noastra, cat si pentru noi. Ne-am trait relatia cu discretie, atat cat ne-a permis statutul de persoana publica, ce inseamna pentru altii in ziua de astazi, din pacate, transformarea vietii particulare intr-o telenovela. Dorinta noastra este sa depasim si acest moment cu aceeasi discretie, chiar daca suntem constienti de valul de speculatii si neadevaruri ce va urma, de aceea va rugam sa intelegeti decizia noastra de a nu acorda interviuri, spre a ne proteja familiile si mai ales copiii. Va multumim, un gand bun! Andreea si Stefan Banica"

Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
Foarte urat :(
Imi pare rau de ei chiar se potriveau... dar cine stie Nu asteptam ceva official din partea lor cand se intorc

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Da nasol se potriveau impreuna :|

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Ce sa faci... asta'i viata :)
Dar nu prea inteleg de ce ? Nu

Aron

Aron
MODERATOR
Urat :(
Nu am ce spune :| Sa asteptam doar !

Larisa

Larisa
Membru nou
Membru nou
Sincer nu-mi pre placea de ei.. cel putin de ea "zana zanelor" Nu.. de cate ori am auzit stirea asta mi s-a acrit Nu)
Oricum.. pacat de ei! Nu

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017