4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Liviu Guta si-a inmormantat finul.

Conectare

Mi-am uitat parola


Liviu Guta si-a inmormantat finul. R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Liviu Guta si-a inmormantat finul. 555015_476819839039988_1523718949_n
Liviu Guta si-a inmormantat finul. Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR

Tanarul, care s-a sinucis in penitenciar, a fost condus pe ultimul drum de peste 200 de rude si prieteni. In fruntea cortegiului s-a aflat nasul lui, cantaretul Liviu Guta.
Ads by INTERNET PROTV

Pentru ca este inchis in Franta, parintele lui Adrian a ascultat la telefon tot ce s-a intamplat la cimitir.

Liviu Guta este marcat de disparitia finului sau.

"Este finul meu Adisor, mi-a trimis sora lui mesaj ca a murit. M-am oprit din cantat, n-am mai putut sa mai cant. Fiecare om greseste in viata, omul pana la urma si-a facut pedeapsa," a declarat Liviu Guta.

Guta l-a cununat pe Adrian acum doi pe cand era deja in penitenciar. De altfel, mireasa a aparut in mai multe videoclipuri ale cantaretului.

De la inmormantarea lui Adrian a lipsit tatal sau poreclit Japo'. Acesta este incarcerat in Franta pentru ca ar fi pus la cale mai multe furturi din TIR-uri.

Un prieten insa a tinut in permanenta legatura cu el asa ca Japo' a putut asculta ceremonia.

Adrian Pop era inchis la penitenciarul Gherla din 2008, dupa ce l-a atacat cu o sabie pe rivalul parintelui sau. El i-a retezat individului degetele, iar autoritatile l-au acuzat de tentativa de omor.

Unii dintre apropiatii lui Adrian spun ca acesta era de nerecunoscut in ultimele luni. Ar fi avut, cred ei, o altercatie cu celebrul interlop Gore din Cluj, care este inchis tot la Gherla. Se pare ca tanarului ii era teama ca o sa fie omorat.

Desi Adrian si-a luat zilele, preotul s-a rugat la capataiul sau, dar nu i-a tinut slujba.

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017