4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Si-a rupt penisul in timpul actului sexual

Conectare

Mi-am uitat parola


Si-a rupt penisul in timpul actului sexual  R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Si-a rupt penisul in timpul actului sexual  555015_476819839039988_1523718949_n
Si-a rupt penisul in timpul actului sexual  Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR


Un barbat de 37 de ani, din Severin, si-a fracturat penisul in timpul unei partide de amor. Medicii Spitalului Judetean Severin, unde barbatul a ajuns cu dureri groaznice si o puternica hemoragie, in noaptea de sambata spre duminica, spun ca astfel de cazuri sunt extrem de rare si multi dintre ei nu au mai intalnit asa ceva.

Doctorul urolog George Pitik, cel care a preluat victima ajunsa la Urgenta, ne-a declarat ca organul barbatului s-a fracturat “cum s-ar rupe o creanga intr-o parte”. Dupa ce i s-au acordat primele ingrijiri medicale, barbatul a fost transferat la Clinica de Urologie Timisoara. Aici, ghinionistul va fi operat, pentru a i se reda functia erectila, de profesorul doctor Petru Boiboreanu.

“E tanar si acolo are sanse mari sa fie salvat. Ar fi pacat sa ramana impotent. Cand am hotarat sa-i fac bilet de trimitere catre clinica din Timisoara, am luat in considerare faptul ca era cardiac si avea probleme de coagulare a sangelui. Riscurile nu sunt vitale in astfel de situatii, dar pot aparea probleme cu erectia. I-am acordat primele ingrijiri medicale si tratament hemostatic”, a afirmat doctorul Pitik.


Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
De... se mai intampla Nu)

Adre


Membru cunoscator
Membru cunoscator
Orice scula are instructiunile sale de utilizare=))))

Aron

Aron
MODERATOR
Saracu... :(
Ce sa faci sex-ul nu'i pentru oricine Nu

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017