4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Scoala...

Conectare

Mi-am uitat parola


Scoala... R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Scoala... 555015_476819839039988_1523718949_n
Scoala... Befunk11



tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
M-am gandit ca ar fi interesant sa facem caterinca pe seama scolii deoarece asta ne piseaza cel mai mult pe majoritatea dintre noi... Deci puteti sa radeti de cat de idioti sunt unii profesori, cat de tocilari sunt unii colegi, etc.
Incep eu prin a va povesti ce s-a intamplat odata dupa ora de franceza la scoala... Babaciunea aia, fosila obosita sclerozata, ne-a tinut in pauza ca de obicei, pentru ca ne asculta pana al fara un sfert si apoi se apuca sa predea, dar asta e alta poveste Nu in fine. Un coleg mai zurliu asa, a scuipat-o pe fusta dupa ce s-a intors cu spatele.. era o mare linie alba lipicioasa si scarboasa pe fusta ei gri Nu)) proasta nu si-a dat seama si tot holul de la noi din clasa pana la cancelarie nu mai putea de ras Nu))

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Ooo asta e bine Nu imi aduce aminte de un fost profesor de generala, ce face cam la fel... statea ne explica vorbea aberatii si ne tinea tot pauza cateodata, venea alt profesor la ora si il gasea in clasa Nu
Daca aveam 2 ore una dupa alta la fel... o colega la fel ia dat cu pasta corectoare ... bine ca nici in ziua de astazi nu cred ca s-a luat... il pata cu cerneala si apoi ii spunea ca e murdar si il stergea Nu
Era dement... de matematica era !

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
voai ce am facut semestru asta Nu o adus un coleg de la mn din clasa rachiu si eu sunt bineinteles seful clasei si in vestiar am baut rachiu mai toti baietii bineinteles eu cel mai mult si apoi ne-a chemat la asistenta sa ne ia tensiunea kg si inaltimea si noi toti baietii puteam a rachiu Nu pana la urma am scapat la ora de sport eram cum eram dar de la economie incolo de vedeam 2 profe in loc de 1 la fizica care am cu diriga si aia e tare rea ... si daca te prindea erai mort Nu e vai de steaua noastra numai nebunii facem bem vin in clasa si rachiu Nu

Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
Scoala e tot scoala Nu
Adica asta este mai iei un 2-3 nu prea suporti profesorii te gandesti ca iti ocupa mult timp ... Mie unu toata ziua ca sunt dupa-amiaza dar fara scoala ce facem... si in plus de asta uite, suntem in vacanta si ne vaitam de plictiseala la scoala macar mai faceai una alta si mai uitai Nu

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017