4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Lady Gaga, diva care a socat o lume intreaga vine in Bucuresti!

Conectare

Mi-am uitat parola


Lady Gaga, diva care a socat o lume intreaga vine in Bucuresti! R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Lady Gaga, diva care a socat o lume intreaga vine in Bucuresti! 555015_476819839039988_1523718949_n
Lady Gaga, diva care a socat o lume intreaga vine in Bucuresti! Befunk11



InZonaTa

InZonaTa
Membru nou
Membru nou
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] iti face vacanta de vara mai interesanta. Ti-am dat sansa sa castigi o vacanta cu familia la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau un [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] in valoare de 800 Euro.
Acum te trimitem sa o vezi pe controversata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] in concert pe 16 august la National Arena. Intra in concurs si spune-ne "Care este melodia ta preferata Lady Gaga?" si poti castiga 2 bilete la concert!

Crezi ca nu ai noroc la concursuri? Atunci mergi la sigur.

Ti-am pregatit o surpriza fara tragere la sorti: cumpara intr-o singura zi oferte de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] de minim 300 lei si noi iti dam bilet la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. Grabeste-te pentru ca oferta este limitata la primele 8 persoane!

InZonaTa va ureaza spor la cumparaturi si o vara incendiara!

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
lady gaga nici nu as vrea sa ma duc la concertu ei Nu aia e si dusa tare cu capu Nu

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017