4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Si-a bagat doua ciocane in fund !

Conectare

Mi-am uitat parola


Si-a bagat doua ciocane in fund ! R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Si-a bagat doua ciocane in fund ! 555015_476819839039988_1523718949_n
Si-a bagat doua ciocane in fund ! Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Vai de fundul lui! A vrut sa scape de constipatie cu ciocanul!



Un barbat din Olt intra direct pe primul loc, in topul celor mai neinspirate personaje care au actionat la ananghie! A stat trei zile cu doua ciocane in anus si cu manerul unei halbe de bere!

Si le-a introdus singur, in incercarea disperata de a scapa de... constipatie.
60329883 Vai de fundul lui! A vrut sa scape de constipatie cu...ciocanul! 60329989 Vai de fundul lui! A vrut sa scape de constipatie cu ciocanul! Si cu halba

Aflat intr-o situatie delicata, dupa o combinatie "solida" intre bautura si aproape un kilogram de cirese, inghitite cu tot cu samburi, omul a trecut la fapte.

"M-am constipat si am bagat un ciocan, sa sparg samburii", ne explica el. Cum manevra n-a avut niciun rezultat, a urmat un firesc episod al doilea. Care, de altfel, avea sa fie si ultimul. Lipsit de happy-end, pentru ca sfoara cu care protagonistul a legat urmatorul ciocan (numa' numa' sa fi tinut!)... s-a rupt.

Nefericitul individ a stat nu mai putin de trei zile asa, fiind transportat, in cele din urma, in stare grava, la spitalul judetean din Slatina. Dupa o operatie extrem de dificila, barbatul poate rasufla, acum, usurat.

Medicii care l-au operat pe barbatul de 40 de ani au recuperat cele doua ciocane, dar au mai gasit si un maner gros de halba, despre care pacientul nu suflase o vorba. Socati, medicii spun ca omul putea muri din cauza complicatiilor.

Usor rusinat, are puterea sa mai si glumeasca. Intrebat fiind cum de a reusit o asemenea performanta, cand exista atatea alte mijloace anticonstipatie, MC Hammer de Oltenia spune sec: "Cu grija, puteam sa bag si mai multe ciocane!!!"

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Nu Doamne fereste ce minte pot avea unii Nu cum sa bage ciocanu in orificiul anal Nu

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Chiar tare asta si ala mai si glumeste Nu

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Asta'i pervers cred Nu
adica frate nu sa multumit nici macar cu unu Nu

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Da Nu Putea sa bage si mai multe Nu

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Ar mai fi bagat el dar cred ca nu mai avea loc Nu

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Nu nu e sanatos la cap Nu

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017