4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Parca a murit forumul !

Conectare

Mi-am uitat parola


Parca a murit forumul ! R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Parca a murit forumul ! 555015_476819839039988_1523718949_n
Parca a murit forumul ! Befunk11



SharK

SharK
Membru nou
Membru nou
ce naiba ... de cateva zile nuami sunt subiecte/posturi noi pe forum... inteleg e vara e cald .. n ustati la pc .. dar mai vizitati si forumul lasati acolo un msg ceva ... ca sa nu zica lumea ca e un forum inactiv mersi Nu

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Dap, asta chiar asa este, eu tot incerc sa'l activez dar sti cum e fara ajutor, nu ma refer la tine ma refer la altii, adica avem nevoie de sustinere daca ai cunostinte ce stiu in forumuri anunta-ma ca dam staff !

SharK

SharK
Membru nou
Membru nou
toti cei de la mn din lista .. nu prea le stiu cu forumurile ... eu acuma sunt mai inactiv deoarece fac un proect pe partea de aspect a forumului ,,, poate si o tema ,,

Maw

Maw
MODERATOR
Si eu am incercat sa fac ceva , dar nu merge. Eu cand am venit pe forum nu era cine stie ce , dar era mult mai activ. Sunt atatia membrii si degeaba. Si cei care au mai venit recent au plecat. Nu prea sunt eu interesata de jocuri .. dar am stat atat pe forum , de ce sa plec acum? :| cam asa e peste tot , nu doar aici. Din potriva , in cursul scolii spuneau ca nu au timp fiindca e scoala , iar acum ca e vacanta?:| si eu ma distrez , dar stau si la pc.

SharK

SharK
Membru nou
Membru nou
ce sa si faci nu ?! inseamna ca trebuie sa ,,reactivam '' noi forumul de unii singuri !

Maw

Maw
MODERATOR
In ultima vreme numai noi adminii am postat :|

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
da asta asa e la mine in lista nu-s cu forumurile... si nu o sa vina...ca nu stiu sa umble pe el.. :(

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017