4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Cine suntem? Cum aratam in realitate!

Conectare

Mi-am uitat parola


Cine suntem? Cum aratam in realitate! R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Cine suntem? Cum aratam in realitate! 555015_476819839039988_1523718949_n
Cine suntem? Cum aratam in realitate! Befunk11



Alexandru C.


Membru cunoscator
Membru cunoscator
Salut!
Am creat acest topic pentru ca fiecare membru sa se descrie si sa puna o poza cu el pentru a ne cunoaste si mai bine si pentru a afla cine este persoana de dupa monitor!
Daca vreun membru nu doreste sa pozteze poza cu el asta este, nu e obligatoriu!
PS:Puteti sa va lasati si adresa de Facebook,cine doreste desigur!


Incep eu:
Poi ma cheama Alexandru,sunt din Buftea am 14 ani si sunt Elev in clasa a VIII-a!
Viata grea in a VIII cu testele nationale dar trecem peste!
Imi place fotbalul/muzica/free time/calculatoru!
Ca hobby: Sa moderez/modific forumuri! Sa joc Counter Strike cu prietenii si sa postez pe blogul personal!
Am 1.80(nu am jucat baschet Nu ),ochi caprui sau crapui(cum imi place mie sa zic)
Pe feisbuc ma gasiti la adresa: facebook.com/alex.rapid

Poze cu mine:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sunt cel cu gluca pe cap Nu

Ok. Deci acesta sunt eu! Acu va astept si pe voi cu descrierile!

Maw

Maw
MODERATOR
Buna descriere Alex :)
Pei sa incep si eu..
Ma cheama Gabriela , Sunt din Pitesti , ador Photoshopul , lucrez de putin timp cred ca din toamna asta . Facebook nu am din pacate , sunt destul de scunda , parul lung , bruneta , ochi caprui . Cam atat Nu Nu practic nici un sport , il consider pierdere de timp si bani..dar de ceva timp ma tin sa dau la innot . Nu prea am prieteni fiindca sunt artagoasa si cam egoista , in rest imi plac pisicile si sa ajut oamenii xD

Alexandru C.


Membru cunoscator
Membru cunoscator
Nu cred ca esti artagoasa atata timp cat iti place sa ajuti pe cineva!
Iar despre prieteni...prietenii adevarati te acceapta oricum chiar daca ai vreun defect fizic/moral sau alte chestii!
Sportul.. O pierdere de timp nu e..e un mod de a te recreea dar acum parerea fiecaruia!
Pierdere de bani? Doar pentru echipamentul necesar!
Eu unul la fotbal numai pe ghete prierd in jur de 2 milioane.Deci la faza asta ai dreptate insa imi place prea mult ca sa ma las si daca ceva iti place si vrei sa te tii nu este pe gratis sau nu vine din cer ajutor si echipament necesar!
PS: Cat despre Photoshop...poate facem un duel cand vrei tu :>

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Salut, eu sunt Gorlan (nu imi place sa mi se spuna pe numele real pe net), nu practic nici-un sport, imi place sa cant la chitara (in special cea electrica), ador muzica rock (toate subgenurile), mai lucrez si in photoshop cred ca de o saptamana si ma enervez ca am cateodata inspiratie si cateodata deloc :) Si ai dreptate nu vine nimic pe gratis, indiferent ca este sport, spre exemplu la mine sa imi i-au acum o chitara electrica dau 3000 de lei si in maxim 4 ani o schimb cu ceva mai scump... Deci asta nu prea conteaza atat timp cat iti place ceea ce faci Nu

Alexandru C.


Membru cunoscator
Membru cunoscator
Ma bucur sa te cunosc si pe tine Gorlan!
Sunt curios .de cand canti la chitara?
Ai vre-o melodie compusa/cantata si postata pe undeva?

Maw

Maw
MODERATOR
Acum eu ce sa mai zic Nu Nu cred ca ma pot duela cu tine , ma faci intr-un totul. Fiindca eu am modul de a crea doar fundale animate nu si reale . Deci nu le prea am cu creatul ca tine..

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
Salut , noi ne cunoastem Alex , de ce sa ma mai descriu Nu sti ce am si sub oase Nu

Alexandru C.


Membru cunoscator
Membru cunoscator
=]] Eu ziceam sa te cunoasca si ceilalti nu numa eu Nu

Maw

Maw
MODERATOR
**Face Palm** Nu se potriveste cu ce ai zis tu si cu avatarul Nu

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Nu cant de mult la chitara :) Cred ca 3 saptamani, am mai cantat si inainte dar pe clasica...

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Sa ma bag si eu in topicul asta :) la mine e usor :) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] direct pe fb Nu
Ce sa mai zic... imi place sa joc fotbal dupa ce am fost 2 ani la Fc Arges mia revenit pofta dar ma inscriu acum la alta echipa Nu Ma rog... sunt de treaba ... na ce sa zic prefer sa fiu descris de altcineva nu de mine insumi Nu

Simone.De.Beauvoir


Membru nou
Membru nou
Yeah, îmi încep și eu romanul. Mă numesc Andra, scurt, simplu, blah blah, și acum partea neinteresantă, am 17 ani și locuiesc în București. ^_^
Am avut dintotdeauna o pasiune pentru vintage; iubesc felul în care joacă Nastassja Kinski, Marilyn Monroe, Vivien Leigh, Claudia Cardinale, Catherine Deneuve, Marlene Dietrich, și, în special, Audrey Hepburn. Îmi plac China, India, Statele Unite, cultura primelor două și aglomerația ultimei.
Cât despre muzică, îmi place doar rock-ul, asta însemnând cel clasic (Queen, G'N'R, Aerosmith, Pink Floyd, The Rolling Stones, etc.), cât și cel contemporan (Slipknot, Three Days Grace, Foo Fighters, Escape The Fate, Asking Alexandria, Alesana, 30 seconds To Mars, Lana del Rey, and you know how that list works).
Hm, I know that sounds weird, dar îmi place să citesc. Simone de Beauvoir e autoarea mea preferată, dar nu întru în filozofii și nu vă dau prea multe informații despre acest subiect, considerând că nu sunteți interesați.
Cam atât, n-am un mod de a încheia. Liberi să mă înjurați. Nu

Maw

Maw
MODERATOR
Heii , despre True Blood nu ai zis nimic :( Oricum ma bucur ca am aflat si eu mai multe Cine suntem? Cum aratam in realitate! 2719410959

Simone.De.Beauvoir


Membru nou
Membru nou
Pf, am uitat să zic ceva și despre seriale. Nu mai editez, cine știe, cunoaște. ^_^

Maw

Maw
MODERATOR
E ok , stiu si eu macar un mic detaliu pici pe colo.

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017