4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Sistemul sanitar romanesc

Conectare

Mi-am uitat parola


Sistemul sanitar romanesc R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Sistemul sanitar romanesc 555015_476819839039988_1523718949_n
Sistemul sanitar romanesc Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Dupa cum stim cu totzi... am fost pe la spitale si suntem respectati mai rau decat niste caini, sa nu spunem de conditiile de igiena, acum sincer acum cateva luni am fost la un spital ( din Pitesti ) Nu spun care, bineinteles nu unul privat, si ce credeti pe coridoarele erau aruncate chistoace de tigari... foarte multe inghesuite pe undeva si stinse pe pereti, deci se fumeaza in spitale, aveam si o poza daca o gasesc o postez. Nu se poate asa ceva.. adica sincer eu mai bine ma duc la un privat decat sa ma duca la un spital dasta...
Acum decat sa te ia ambulanta si sa te duca mai stiu eu unde sau sa mai dai peste cine stie ce asistent/a care habar nu are ce sa iti faca si sa te omoare mai bine stai linistit acasa.

Un ex: O piretena de-a mea s-a simtit foarte rau la scoala si a chemat salvarea, a duso la un spital si ce credeti ?
I-a spus ca are pojar pentru ca ei au vazut niste cosuri Nu Doamne... Apoi s-a dus la un spital privat Hospital ceva gen ... nu mai stiu si avea lipsa de calciu si nu mai stiu ce, asa ca au internato iar acum se simte foarte bine. In niciun caz nu avea pojar Nu

Acum un reportaj marca Romania Te Iubesc:

Maw

Maw
MODERATOR
Mda..preferam spitale private , stiu cand mergeam la spitalul de pediatrie pentru copii cand mi-am infectat mana dreapta si erau numai tigani cu puradeii lor. Oare cine face parte din treaba cu chistocul de tigare..? Eu e clar..si pute oribil acolo , a nespalati si a bebelusi X(

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
La spitalele normale deja trebuie sa ne obisnuim cu gandaci si sobolani prin sali (saloane cum se numesc ele :) ), deci mai bine spitalele private.

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Asa este gorlan, ai dreptate Nu

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
la spitalele normale te duci bolnav si vii si mai bolnav deci mai bine la provate e mai curat igienizat :P

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Treaba e daca mai vi acasa :)

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
eu in spital nu pot respira :)

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Ma bucur ca sunteti de acord cu mine :)

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017