4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Stii sa ierti? [TEST]

Conectare

Mi-am uitat parola


 Stii sa ierti? [TEST] R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


 Stii sa ierti? [TEST] 555015_476819839039988_1523718949_n
 Stii sa ierti? [TEST] Befunk11



Maw

Maw
MODERATOR
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

La mine : Nu poti sa ierti atat de usor. Nu-ti place sa-i ierti pe cei care ti-au gresit fiindca nu reusesti sa uiti raul pe care ti l-au facut. Daca o tii asa s-ar putea sa nu ai parte de pace toata viata.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
La mine: Reusesti sa ierti si sa uiti repede greselile celor dragi. Uneori se intampla sa fii mult prea ingaduitor/ingaduitoare, iar cei din jurul tau sa profite de aceasta slabiciune a ta. Cu toate acestea, vei duce o viata plina de pace si liniste.

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Rezultatul tau:
Reusesti sa ierti si sa uiti repede greselile celor dragi. Uneori se intampla sa fii mult prea ingaduitor/ingaduitoare, iar cei din jurul tau sa profite de aceasta slabiciune a ta. Cu toate acestea, vei duce o viata plina de pace si liniste.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 81% din utilizatorii care au facut acest test.

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Rezultatul tau:
Nu poti sa ierti atat de usor. Nu-ti place sa-i ierti pe cei care ti-au gresit fiindca nu reusesti sa uiti raul pe care ti l-au facut. Daca o tii asa s-ar putea sa nu ai parte de pace toata viata.

Adre


Membru cunoscator
Membru cunoscator
Reusesti sa ierti si sa uiti repede greselile celor dragi. Uneori se intampla sa fii mult prea ingaduitor/ingaduitoare, iar cei din jurul tau sa profite de aceasta slabiciune a ta. Cu toate acestea, vei duce o viata plina de pace si liniste.

Hmmm...asta imi da de gandit Nu

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017