4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Revizuire FG-Tutorial

Conectare

Mi-am uitat parola


Revizuire FG-Tutorial R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Revizuire FG-Tutorial 555015_476819839039988_1523718949_n
Revizuire FG-Tutorial Befunk11



FastCode


Membru nou
Membru nou
Nume forum: FG-Tutorial
Link forum: http://fg-tutorial.online-talk.net
Categorie forum*: Diverse.
Detinator: FastCode
Sunt de acord cu orice evaluare posibila (pozitiva / negativa) din partea oricarui membru** Da.

FastCode


Membru nou
Membru nou
Nimeni?...

OmyN-

OmyN-
Membru nou
Membru nou
Design si aspect: 9/10
Mi-a placut foarte mult tema ,chiar daca nu este realizata de dumneavoastra ,mi-as fi dorit sa vad ceva mai unic nu de pe hitskin.com

Organizarea forumurilor si a categoriilor: 7/10
Nu mi-au prea placut categoriilor deoarece sunt prea putine daca totusi va ocupati pentru tutoriale de webcoding v-as recomanda mult mai multe categorii .


Activitatea membrilor si a staff-ului: 8/10
As fi dat 10 daca ar fi fost mai multi membrii activi si sa posteze mult mai mult ,in rest ce sa zic ? Este foarte ok activitatea staffului dar incercati sa o mai mariti putin.


Originalitate: 5/10
Nu sunteti prea original ,am observat ca tema este realizata de Bogdan numai ca iati facut dumneavoastra cateva modificari ,as fi dat mai putin dar ati avut noroc ca ati modificat dumneavoastra cate ceva

Modul de scriere corecta in limba romana: 9/10
Am mai observat cate un ok cate ceva asa micut ,mi-a placut foarte mult ca respectati scrierea in limba romana nu r0m@n@ ca multe forumuri


Concluzii:
Legat de aspect nu pot sa spun decat sa incercati sa vil personalizati sa incercati ceva simplu si frumos cum este tema actuala ,in rest forumul este ok incercati mult mai multa originalitate nu ce vedeti la unele forumuri sa aplicati si la dumneavoastra . NU ! Incercati sa va inspirati doar de la acele forumuri nu sa copiati totul.
P.S : Originalitatea va terminat .:)
Nota finala a forumului: 7.6

FastCode


Membru nou
Membru nou
Mersi OmyN. Nu stiu ce am copiat de pe alte forumuri. Tot ce am postat pe FG-Tutorial este facut de mine :) .

OmyN-

OmyN-
Membru nou
Membru nou
Stiu acest lucru eu m-am referit la tema .
Se poate inchide ?

FastCode


Membru nou
Membru nou
Da. Mersi.

OmyN-

OmyN-
Membru nou
Membru nou
Nu aveti pentru ce.
***Inchis

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017