4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Cum punem iconita la un membru automat ?

Conectare

Mi-am uitat parola


 Cum punem iconita la un membru automat ? R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


 Cum punem iconita la un membru automat ? 555015_476819839039988_1523718949_n
 Cum punem iconita la un membru automat ? Befunk11



L0G0

L0G0
Membru nou
Membru nou
Stiu multi dintre voi aveti forumuri de cs altele si ati vrea ca membru sa aiba o imagine automata in dreapta lui de ex: , si nu va place pentru ca trebuie sa le puneti al toti in parte ? Ei uite eu am gasit o metoda mai simpla , din pacate nu foarte simpla , dar mai simpla ca cea cunosta , acum depinde de suma de membri acumulati pana acuma.

Tot ce trebuie sa faceti e sa adaugi in CSS acest lucru=>
Cod:
a[href="/u1"],a[href="/u2"],a[href="/u3"],a[href="/u4"],a[href="/u5"],a[href="/u6"],a[href="/u7"]
,a[href="/u8"],a[href="/u9"],a[href="/u10"],a[href="/u11"],a[href="/u12"],a[href="/u13"],a[href="/u14"],a[href="/u15"]
,a[href="/u16"],a[href="/u17"],a[href="/u18"],a[href="/u19"],a[href="/u20"],a[href="/u21"],a[href="/u22"],a[href="/u23"]
,a[href="/u24"],a[href="/u25"],a[href="/u26"],a[href="/u27"],a[href="/u28"],a[href="/u29"],a[href="/u30"],a[href="/u31"],
a[href="/u32"],a[href="/u33"],a[href="/u34"],a[href="/u35"],a[href="/u36"],a[href="/u37"],a[href="/u38"],a[href="/u39"]{
background: url(http://www.forcestrike.in/forum/images/group_icons/user.png);
  padding-left: 15px;
  background-repeat: no-repeat !important;
}


, dupa cum vedeti eu vi lam facut pana la 40 , svs puteti sal continuati nu e greu deloc , iar utilizatorilor care au tangul de modertor , porcedati la fel punei linkuile lor cu " , " intre ele .

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017