4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Despre Zona IT

Conectare

Mi-am uitat parola


Despre Zona IT  R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Despre Zona IT  555015_476819839039988_1523718949_n
Despre Zona IT  Befunk11



Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
In aceasta categorie puteti cere informatii despre tot ce tine de IT, un exemplu:

"Calculatorul numai booteaza windows-ul" sau " Vreau sa achizitionez un nou sistem si nu stiu de care, bugetul meu este de 2000 ron" si tot asa, nu va abtineti sa intrebati, va pot ajuta cu orice!

TheBeast666

TheBeast666
Membru nou
Membru nou
Salut am nevoie de un cd writer imi puteti spune de unde si de care sa cumpar ms frumos bugetul meu este de 200 lei

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Neaparat cd writer? Iti pot oferi un dvd writer foarte bun, cd writer nu prea se mai gasesc, o sa editez postul cand voi gasi ceea ce cauti, in maxim 1 ora o sa postez.

Edit: Cd writere numai exista, dar sunt dvd writer care au o viteza foarte mare de scriere cd si dvd...

Dvd Writer IDE: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Dvd Writer SATA: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ma gandesc ca nu sti care este diferenta intre IDE si SATA, pai un hdd sau un dvd writer pe IDE au o panglica groasa (cu multe fire, de obicei de culoare alba) si cele pe SATA au o panglica subtire cu grosimea unui deget (de obicei culoare rosie)... Sper ca te-am ajutat!

TheBeast666

TheBeast666
Membru nou
Membru nou
Multumesc mult , chiar aveam nevoie

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Nu ai pentru ce Nu

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017