4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Susţine libertatea Internetului!

Conectare

Mi-am uitat parola


Susţine libertatea Internetului! R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Susţine libertatea Internetului! 555015_476819839039988_1523718949_n
Susţine libertatea Internetului! Befunk11



tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
ACTA

citiţi!
ACTA este proiectul care doreşte să limiteze libertatea Internetului astfel încât "omuleţii" de la Internetul vostru vor fi obligaţi să monitorizeze tot ce faceţi pe Internet încât orice fel de piraterie sa fie anihilată!
E strigător la cer!
Riscăm amenzi serioase şi până la 5 ani de închisoare chiar si pentru un amărât de MP3! Dacă pui pe youtube un videoclip cu tine, care are o melodie de fundal care nu îţi aparţine rişti aceleaşi sancţiuni! Dacă vei vrea sa treci graniţa undeva îţi vor verifica telefonul, tableta sau orice alt device la tine să se asigure că nu ai conţinut piratat!
Trebuie să oprim idioţenia asta! Există o petiţie care a luat amploare şi deja aprox. 2 mil. de oameni au semnat-o! Haideţi să o semnăm şi noi aici!
Daţi mesajul mai departe pentru a susţine libertatea Internetului!
informaţii suplimentare despre ACTA şi aici.



Ultima editare efectuata de catre tmfdbx in Joi Feb 09, 2012 10:14 am, editata de 1 ori

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
vrem internet :) este foarte folositor

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Am semnat si eu ! jos ACTA

Maw

Maw
MODERATOR
Semnat :) Sper sa se rezolve ceva..

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Jos ACTA da ce facem aici nu tu muzica nu tu nica pai de ce mai este internetu

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Romania deja a votat pro pentru ACTA, de la anul s-ar putea sa fie din nou armata obligatorie (pentru baieti) din cauza ca incep conflicte la nivel mondial si chiar pot duce la al 3-lea razboi mondial, ACTA doar intarata lucrurile la fel ca SOPA...

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
asa e, Romania este a 31 tara semnatara.. dar poate inca mai putem salva internetul!

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Numai avem ce salva... ca bosorogii din partid voteaza in numele intregi populatii, pe noi nici nu ne intreaba oricum deja anonymous au grija de ei, deabia astept sa inchida toate site-urile de politie din lume :)

L0G0

L0G0
Membru nou
Membru nou
Anonymous,ne promit ca ne vor scapa de ACTA

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Dupa ce am citit tot despre ACTA mi-am dat seama ca cei ce au decis sa se aplice aceasta lege nu sunt nimeni alti decat Illuminati... nu stiu cum de toate tarile care au votat pentru asta nu isi dau seama ca acestia sunt Illuminati... eu ii apreciez tot mai mult pe illuminati deoarece se folosesc de prostia oamenilor si cu ACTA propusa chiar de ei ii apreciez tot mai mult deoarece o gramada de tari au fost prostite sa voteze PRO ACTA, oricum vedem ce se va intampla pana la urma.

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017