4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Anunt

Conectare

Mi-am uitat parola


Anunt R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Anunt 555015_476819839039988_1523718949_n
Anunt Befunk11



Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Cer sa va anunt ca serverul de cs al comunitati este ONLINE Adresa : 89.41.168.27:27015 Serverul este cu KNIFE mode cred nu am intrat eu ma ocup de admin Laur si lucy Daca joaca vor avea acces la FTP mai precis aces sa deie admin inca nu e hostat trebe bani eu o sa il hostez cred ca la hostgame si nu il pot tine on mereu cam 7/24 pana il hostez



>>>>HAVE FUN<<<<

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Ok, toata comunitatea iti multumeste pentru toata munca depusa!

Andrw.

Andrw.
Membru fidel
Membru fidel
Multumim pentru server ! Bravo pentru toata munca depusa.

Edyson

Edyson
Membru nou
Membru nou
Knife mode?Lol!Mod destinat copiilor de 11 ani...toti copii o sa intre pentru ca sunt obsedati de astfel de harti!Lasati-l mai bine normal..o sa intre jucatori ca lumea...


Eu joc Counter Strike Source de performanta...nu ma laud dar totusi trebuie sa ai ceva minte ca sa poti juca contra celor buni!Nu inseamna ca daca joci CS esti analfabet sau obsedat :)..Iti trebuie minte sa actionezi..Tocmai de aia eu propun sa fie normal :)

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Edison eu iti propun sa iti ti gura acas nu esti de acord asta e poate altii sunt multumiti pentru ce am facut nu faci parte din staff asta e stiu ca esti nervos dar ce crezi ca ne intere pe noi ca joci tu soruce si ca ai licenta si chestii termina nu team intrebat eu ce vrei tu daca alti is multumiti sunt..Deci nu mai lasa posturi deastea..

Edyson

Edyson
Membru nou
Membru nou
Scuza-ma dar nu am dreptul la libera opinie??Sau trebuie sa deschid vreun topic nou pentru fiecare opinie??Esti absolut penibil!Eu am enumerat anumite argumente despre acel mod, si am spus si de ce le-am enumerat!Ti-am dat in cap??Daca aici se posteaza doar din staff, va rog sa setati permisiunile doar celor din staff sa posteze...Nu vad niciun mesaj trantit in nas care sa imi spuna ca nu am voie sa postez aici daca nu fac parte din staff!Eu in continuare incerc sa fiu integrat ca membru dar, cand imi spui ca sunt nervos, defapt tu te enervezi ca isi spune omu' opinia nefavorabila tie...

Shiha

Shiha
Membru nou
Membru nou
va rog sa nu va mai certati, Killer, Edyson are dreptul la opinie, si ia-o ca pe un sfat Anunt 571702

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
E online serverul acum??
OFF:Nu mai va certati.

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Eu vam spus ca nu e online pentru ca nu e hostat si am de lucrat si la el deci asa ca nu va suparati crec ca pe la ora 9 este gata si online

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Vk|Killer a scris:Edison eu iti propun sa iti ti gura acas nu esti de acord asta e poate altii sunt multumiti pentru ce am facut nu faci parte din staff asta e stiu ca esti nervos dar ce crezi ca ne intere pe noi ca joci tu soruce si ca ai licenta si chestii termina nu team intrebat eu ce vrei tu daca alti is multumiti sunt..Deci nu mai lasa posturi deastea..


vk|killer ai un avertisment (nu avertisment de se da la useri, nu te mai certa cu edyson pentru ca si-a exprimat opinia... daca mai faci greseli ti se va scoate moderatorul!) Ai grija...

Maw

Maw
MODERATOR
Toti au voie sa isi exprime opinia ! Nu ai de ce te supara !
Bravo Killer pentru server !

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Multumim killer

si apropo killer nu te mai supara degeaba ca si Edyson are dreptate mod knife e numai cu cutitele nu? pai si ce facem stam si ne taiem si mai departe? in loc sa fie cu diferite harti si opinia mea Respawn ok nu mai stai sa astepti! nu avem voie la opinie sau imi sari si mie in cap? Ai grija cum te compori ca te degradezi si pe tine cum l-am degradat pe Blood pentru ce a facut! inca un gest de asta si esti si tu dat afara ca el ti-a spus o opinie si asta nu inseamna ca nu-ti pretuieste munca ti-o pretuieste normal ca e munca ta dar si-o spus si o sugestia asa cum ti-am spus si eu!

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Cer sa va spun serverul nu e de dr si e normal cu XMAS

Continut sponsorizat


Subiecte similare

-

» Anunt
» Anunt
» Anunt!
» Anunt imporant
» Anunt important !

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017