4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Degradare Didz

Conectare

Mi-am uitat parola


Degradare Didz R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Degradare Didz 555015_476819839039988_1523718949_n
Degradare Didz Befunk11



Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
Salutare , am creat acest topic fiindca am vazut ca suntem foarte multi administratori.Din pacate Administratorul Didz nu mai este activ si postator...si am decis sa fie degradat...astept pareri :)
Nu pt degradare

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
eu sunt Degradare Didz 4020445435 ...
fara suparare didz... avem nevoie de admini cat mai activi

Maw

Maw
MODERATOR
Da ma , in loc sa spuneti si voi cand era subiectul ala si m-am tot certat cu el degeaba , si Laur la facut admin ca sa ce? peste 2 zile sa fie dat afara? si sa bage un fraier de exemplu care poate sa nici nu fie de incredere? sa iti umble peste tot fara a stii. Aici da , mereu pe forum e numai staff-ul online , nici un membru , ei bine dar si ce o sa iasa daca e dat afara? uite bine , e membru dupa aceea , dar activ tot nu o sa fie.

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Si eu sunt contra mam gandit mai bine esti bun in ceea ce faci uitativa



Ultima editare efectuata de catre Vk|Killer in Vin Ian 13, 2012 10:07 am, editata de 1 ori

Maw

Maw
MODERATOR
Mda , brusc toti sunteti impotriva , pei uite , cand se iveste sa fie unu degradat sar si eu cu pro :)

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Eu nu sunt de acord..

Vreau sa ramana administrator. Nu

Maw

Maw
MODERATOR
Cam da , 4 contra 2 . Bine oameni. Laur , asteptam raspunsul tau.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Unde nu sunt eu activ? auzi la voi!!!! nu am si postat pe forum? ma gata si vezi cand vine clipa sa va degradeze si pe voi o sa fiu primu care zice pro si aplica acest lucru!!!! unde sunt multi admini sunt 4 si e de ajuns...

P.S si nu cred ca Laur mi-ar scoate adminu eu sunt cel mai de incredere pe acest forum...

Si ganditiva daca imi scoate adminu eu nu mai stau pe acest forum in veci si a sa vedeti voi cum a sa va pierdeti cel mai activ de pe forum!
Ma copiilor intelegeti ca viata nu consta numai in forum!!!! mai ai si viata personala si tu nu vezi ca mai stau si pe forum si mai postez pe ici pe colo cat pot? ce Laur sta non-stop?si el e Adminu suprem! sau altii daca voi sunteti copii de 12 ani si aveti timp fara griji fara treaba e bine de voi dar sa va vad si eu pe voi la varsta mea in care sa faci curat si etc si teme pentru chimie pentru olimpiada crezi ca forumu iti da bani mancare?Nu e doar un mod de a comunica cu altii si sa discuti pe diferite teme!si intra cand poate nu non-stop 24/24 7/7 un om normal mai are nevoie si de spomn mancare un pic de aer curat un pic cu baietii!!!!

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Didz a scris:Unde nu sunt eu activ? auzi la voi!!!! nu am si postat pe forum? ma gata si vezi cand vine clipa sa va degradeze si pe voi o sa fiu primu care zice pro si aplica acest lucru!!!! unde sunt multi admini sunt 4 si e de ajuns...

P.S si nu cred ca Laur mi-ar scoate adminu eu sunt cel mai de incredere pe acest forum...

Si ganditiva daca imi scoate adminu eu nu mai stau pe acest forum in veci si a sa vedeti voi cum a sa va pierdeti cel mai activ de pe forum!
Ma copiilor intelegeti ca viata nu consta numai in forum!!!! mai ai si viata personala si tu nu vezi ca mai stau si pe forum si mai postez pe ici pe colo cat pot? ce Laur sta non-stop?si el e Adminu suprem! sau altii daca voi sunteti copii de 12 ani si aveti timp fara griji fara treaba e bine de voi dar sa va vad si eu pe voi la varsta mea in care sa faci curat si etc si teme pentru chimie pentru olimpiada crezi ca forumu iti da bani mancare?Nu e doar un mod de a comunica cu altii si sa discuti pe diferite teme!si intra cand poate nu non-stop 24/24 7/7 un om normal mai are nevoie si de spomn mancare un pic de aer curat un pic cu baietii!!!!


Am si zis, poate postezi si nu te va degrada nimeni... Dar acum nu trebuia sa te legi de varsta lor, si tu ai fost ca ei candva...

Topic inchis deoarece o sa va certati intre voi si iese urat... Didz stai linistit nu vei fi degradat!

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
da tu nu vezi ce fac? unde nu postez uitate azi la mesajele mele si vezi unde am postat la ziare si la mai multe si apoi ei sa vorbeasca

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017