4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Google Chrome si scurtul sau moment de glorie in fata IE

Conectare

Mi-am uitat parola


Google Chrome si scurtul sau moment de glorie in fata IE R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Google Chrome si scurtul sau moment de glorie in fata IE 555015_476819839039988_1523718949_n
Google Chrome si scurtul sau moment de glorie in fata IE Befunk11



Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Google Crome a reusit sa depaseasca recent Firefox ca numar de utilizatori in intreaga lume, iar acum se afla pe locul doi dupa Internet Explorer. Dar Chrome a reusit sa depaseasca, pe versiuni ( atentie, nu per total ) si Internet Explorer, conform StatCounter.
Google Chrome 15 a devenit cel mai folosit browser internet pentru o saptamana, spun cei de la StatCounter.

Chrome 15 (23,6%) a depasit Internet Explorer 8 (23.5%) pentru prima data.

Evident, statistica nu spune mare lucru si nici nu anunta ca navigatorul Google va reusi prea curand sa detroneze Internet Explorer.

Potrivit StatCounter, la nivel general, nu pe versiuni, Internet Explorer detine o cota de piata de 40%, in timp ce Chrome detine in jur de 25 la suta, iar Mozilla Firefox se situeaza putin mai jos.

Google Chrome-ul Google este navigatorul cu cea mai mare viteza de crestere a cotei de piata de pana acum.

Sursa: fiipe.net

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Eu folosesc Mozilla si e destul de bun.

Maw

Maw
MODERATOR
Mozilla e bun ca browser , deoarece are proprietatiile lui , pe de alta parte chrome e mai bun cand doar cauti ceva pe net , nu download , sau jocuri pe browser.

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
am vazut si eu asta, pe fiipe.net ... -.-

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
eu folosesc google chrome si merge bine:)

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Internet explorere e cel mai praf browser posibil... o sa il depaseasca curand, google chrome este cel mai rapid, pana acum mozilla era pe locul 1 si vad ca s-au schimbat :) Google chrome pe locul1, mozilla locul 2 si internet explorer locul 3...

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
si eu folosesc mozzila
e cel mai bun

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017