4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Top 5 Antivirus 2010

Conectare

Mi-am uitat parola


Top 5 Antivirus 2010 R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Top 5 Antivirus 2010 555015_476819839039988_1523718949_n
Top 5 Antivirus 2010 Befunk11



Teky

Teky
Membru fidel
Membru fidel
Pentru ca se apropie finele anului 2010 ne-am gandit sa facem un mic top al celor mai cautati antivirusi de pe Windowsgeek.info. Acest top nu se bazeaza pe vanzari, propuneri, etc.. Ci se bazeaza, pe baza noastra de date, cei mai vizualizati antivirusi de pe Windowsgeek.info, totodata tin sa precizez ca acesti antivirusi sunt intr-o forma trial, deci pot fi descarcati de pe site-urile oficiale.

Bun sa incepem cu acest mic top oferit de Windowsgeek.info:

Top 5 Antivirus

1. Eset Nod32 – Desi initial am crezut la inceput ca nu v-a intrat in acest mic top, a revenit spectaculor avand cele mai multe accesari pe site-ul nostru, Eset Nod32 are ca versiune actuala 4.2.64.12, Eset Nod32 Antivirus pare a fi unul dintre cele mai stabile software de “aparare” impotriva virusilor sau altori daunatori care ar putea sa ne afecteze calculatorul.
2. AVG Antivirus pentru windows 7 – AVG Antivirus ca castigat foarte mult cu lansarea pe Windows 7 astfel a urcat foarte mult si in baza noastra de date primind un loc 2 in topul nostru, acest antivirus pare a fi unul dintre cele mai “ok” antivirusi pentru windows 7 find folosit destul de mult pe sistemul de operare windows 7. AVG Antivirus pentru windows 7 Are deja versiunea pentru 2011 a antivirusului, puteti descarca un trial pentru a-l incerca dupa care puteti rula fara probleme acest antivirus.

3. Kaspersky Internet Security 2010 – Da, batranul Kaspersky prinde si el un loc in topul nostru, desi a inceput destul de bine din pacate pe la sfarsit a lasat-o mai moale, utilizatori s-au indreptat spre alte software de protectie pentru ca, zilnic apare ceva nou. Dar, sa nu uitam ca, Kaspersky a fost din-totdeauna un antivirus gratuit excelent, desi mai nou incarca putin sistemul de operare el tot este folosit pentru simplu fapt ca ofera o protectie excelenta. Din cate am inteles a aparut deja Kaspersky Internet Security 2011 pe care il veti gasi si la noi pe site in curand.

4. Free Download ZoneAlarm – Un antivirus de care eu personal nu am auzit de el pana nu am scris despre el pe WindowsGeek.info, dar dupa ce am scris am observat ca este destul de folosit si la noi, in Romania. Pare a fi un antivirus destul de stabil si ce ofera o incredere in propriul calculator, un antivirus care poate sa faca “diferenta” cand e vorba de protectie. ZoneAlarm a intrat in topul nostru dupa cresterile avute in ultimele saptamani, a crescut foarte mult ca vizualizari si astfel a intrat in acest top.

5. Avira AntiVir Personal – Nu ar fi avut voie sa lipseasca din micul nostru top Avira AntiVir Personal, un antivirus excelent care nu se v-a baga niciodata in seama (atunci cand e vorba despre consumul de resurse) Acest antivirus ruleaza fara probleme in background, iar cand e o problema de “atac” actioneaza imediat. Avira Antivir Personal este singurul antivirus de pe site-ul nostru care a avut o constanta pe partea de folosire a vizitatorilor nostri.
Cam asta ar fi micul nostru top, daca aveti sugestii/pareri va astept cu commenturi si pareri despre ele, daca credeti ca vre-un antivirus nu-si are locul va rog sa ne zice-ti si sa argumentati, eventual vom alcatui un nou top dupa parerile dvs.

Sursa:windowsgeek

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017